Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Barevné žárovky - Paulmann

  • Nejprodávanější
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Dekorační barevné LED žárovky


Je libo přizpůsobit atmosféru osvětlení do jiných odstínů? Není problém, protože i v našem e-shopu umožňujeme prodej dekorativní barevné žárovky. K dispozici je například červená, žlutá nebo oranžová žárovka. LED žárovky barevné jsou kompatibilní do našich svítidel, lustrů i lampiček. Velmi žádané jsou LED barevné žárovky například do dětských lampiček, protože děti milují barvy. RGB led barevné žárovky zase skvěle doplní jakékoli vánoční osvětlení a navodí příjemné sváteční chvíle.


LED barevná žárovka do koupelny


Dále doporučujeme využití barevných led žárovek do koupelen. Oblíbené jsou odstíny do modra či zelena, protože dokážou navodit relaxační atmosféru. Se stojací lampou umístěnou v koupelně a barevnou žárovkou vykouzlíte příjemnou odpočinkovou zónu při oddechové koupeli. Nebo naopak s vhodnými RGB barevnými žárovkami se dokážete nastartovat při ranní sprše.


Žárovka barevná i do venkovních světel


Na našem e-shopu máme k dispozici barevnou žárovku s paticí E 27, která pasuje i do venkovních osvětlení a zahradních lamp. Díky tomu se stávají barevné žárovky nedílnou součástí při osvětlení letních večírků i narozeninových oslav
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i