0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-18:00 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Kdy je vhodné pořídit si vintage svítidla?

Osvětlení interiéru

Monika

Někteří z vás dávají přednost ryze modernímu stylu, někteří mají rádi kousky s nádechem minulosti. A právě pro milovníky „retra“ je zde kategorie vintage osvětlení.

Mnozí z vás rádi vzpomínají na styl padesátých a šedesátých let či dalších dob minulých. Proč také ne. Tyto doby měly svoje kouzlo, co se designu týče. Proto jsme se i my k nim uchýlili a nabízíme svítidla v tomto provedení.

Přiblížení termínu vintage styl 

Tento styl není retrem v pravém slova smyslu, jedná se spíše o styl inspirovaný historií avšak v moderním provedení. Vintage svítidla jsou vyráběna velmi často v oblejších tvarech. Co se barevnosti tohoto osvětlení týče, najdete zde velmi často tmavší barvy. Ale samozřejmě to není pravidlem. Spousta svítidel je i v barvách pastelových. I přesto, že jsou tato vintage svítidla v takzvaném retro stylu, jsou vyráběna moderně, se stoprocentním ohledem na bezpečnost. Koncepce těchto svítidel je skutečně velmi výjimečná, ale přitom velmi praktická. Vintage svítidla jsou zde v různých provedeních. Dá se říci, že s nádechem různých historických období.
 
 
 

Kde najdou vintage svítidla svoje uplatnění 

Záleží na konkrétním typu vybavení vašeho domu. Jistě by nevypadalo dobře, kdybyste měli váš interiér vybavený moderním nábytkem a k němu si pořídili některé dobové svítidlo, které se bude s nábytkem přímo tlouct. U tohoto stylu je potřeba zvážit, které svítidlo vám do celého interiéru dobře zapadne. Vintage svítidla se tedy skvěle hodí tam, kde je starožitnější či jiný retro nábytek nebo podobný styl vybavení. Jelikož ve vintage stylu se dnes vyrábí také téměř veškeré kousky nábytku a dalšího vybavení, jeho vyznavači nebudou mít problém si vše krásně sladit. Tato svítidla však skvěle vyniknou například také v domech, které jsou zařízeny ve stylu Provence či anglickém designu, který je velmi specifický.
 
 
 
Proto tedy pokud jste milovníky tohoto velmi originálního typu svítidel a tohoto stylu jako takového a máte vybavení v tomto duchu, v naší nabídce naleznete všechna svítidla, která potřebujete, aby byl koncept vašeho interiéru kompletní. To znamená vintage lustry, lampy, stropní i nástěnná svítidla. Aby vám svítidla dobře sloužila a nevyčnívala vám z nich žárovka, která se do nich nehodí, jsou tu také vintage žárovky.
 
                  

Autor článku:

Monika
Monika E-commerce specialista

Monika má na starost e-commerce oddělení a je fanynkou venkovního osvětlení. Díky ní zjistíte, jaké zrovna frčí trendy ve světě venkovních svítidel. A třeba i to, jak na efektivní osvětlení zahrady a okolí domu.

Doporučené produkty

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr