0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Philips nabízí širokou škálu typů osvětlení za bezkonkurenční cenu

Osvětlení značky PHILIPS pro celou Vaši domácnost.
O značkách

Lucie

Osvětlení Philips má v našem sortimentu opravdu velké zastoupení. Je to především díky tomu, že se světla Philips vyznačují precizním provedením a moderním designem. Zákazníci je proto velice často vyhledávají

Protože Philips nabízí širokou škálu typů světel, je možné říci, že s nimi osvětlíte celou svoji domácnost. A i když se může zdát, že právě osvětlení Philips je poměrně dost velkou zátěží pro vaši peněženku, vyvedeme vás z omylu. Spousta Philips svítidel je totiž ve výprodeji za bezkonkurenční ceny.

Kuchyně si žádá kvalitní osvětlení

Právě osvětlení kuchyně je dobré věnovat speciální pozornost. Je třeba osvítit nejen jídelní plochu, ale především tu pracovní. Proto je vhodně osvětlení kombinovat. Nad jídelní stůl umístit lustr nebo bodové osvětlení a u kuchyňské linky využití kupříkladu podlinkovou zářivku nebo stále více moderní LED pásek. Výše zmíněné typy nabízíme od značky Philips nebo také Philips Massive. Oboje značky osvětlení pochází od mateřské značky Philips.

Osvětlení dětského pokoje hravě a přitom efektivně

Philips nezapomíná ani na děti. Speciálně pro ně vytvořil světla hravá a zároveň s výbornou svítivostí. Děti si tak mohou hrát, učit se nebo číst a jejich oči přitom nebudou trpět. V nabídce jsou různě barevné lustry, lampičky s dětskými hrdiny nebo svítidla vyloženě tvarovaná do různých zvířátek a strašidýlek. Přizvěte svoji ratolest k výběru svítidla, určitě z toho bude nadšené.

Nejen interiér ale i exteriér

Moderním trendem dnešní doby je osvětlení zahrady a prostor kolem domu. Svítidla a osvětlení jdou také s dobou a proto Vám nabízíme venkovní svítidla Philips různých tvarů a provedení. Lampy podél cest, světýlka do jezírka či bazénu, ale i nájezdová či solární svítidla. Záleží jen na Vás, jaké si vyberete. Zahradní světla Philips mají vysoké krytí proti špatnému počasí např. sníh, déšť, mráz, prach atd. Jsou pro tyto podmínky speciálně vyrobeny, i co se týče provedení i materiálu.
 
Vsaďte na osvětlení Philips a těšte ze z krásně osvětleného domu a jeho okolí.

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Podobné články

Se svítidly LivingColors vytvoříte tisíce barev Osvětlení interiéru
LED svítidla Philips – záruka 5 let O značkách

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.