Porovnat
Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-18:00 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Na některá LED svítidla Philips dáváme záruku 5 let

O značkách

Monika

LED osvětlení Philips patří v našem sortimentu k tomu nejlepšímu, co máme. Výrobce zaručuje dlouhou životnost, vysokou úsporu elektrické energie a silný světelný výkon.

LED osvětlení Philips patří v našem sortimentu k tomu nejlepšímu, co máme. Výrobce zaručuje dlouhou životnost, vysokou úsporu elektrické energie a silný světelný výkon. 

LED svítidlo do koupelnyPhilips – lídr LED osvětlení

Asi těžko by se v České republice hledal dospělý člověk, který nikdy neslyšel o značce Philips. Vždyť jde o společnost, který byla založena již v roce 1891 v nizozemském Eindhovenu, a kromě osvětlení vyrábí i domácí spotřebiče či elektroniku.

Důvod založení byl prostý – pokrýt rostoucí poptávku po žárovkách, kterou přinesla komercializace elektřiny. Postupně se žárovky Philips staly pojmem a začalo se také rozšiřovat portfolium firmy. V současné době je Philips (i její sesterské společnosti, například Massive) jedním z lídrů v oblasti LED osvětlení.

Záruka 5 let

Pod textem se můžete podívat na novinky, které Philips v poslední době představil. Jedná se o LED svítidla, která mají silný světelný výkon a přitom uspoří až 90 % elektřiny. Další předností je příjemné teple bílé světlo (podobné klasické vláknové žárovce) a především dlouhá životnost. Výrobce uvádí, že LED svítidlo bude sloužit  více než 30 let.

Že jde o opravdu kvalitní produkt dokazuje i fakt, že na tato LED světla poskytujeme záruku 5 let. V naší nabídce jsou nejvíce zahrnuty bodovky, koupelnová světla a nástěnná venkovní svítidla. 

Autor článku:

Monika
Monika E-commerce specialista

Monika má na starost e-commerce oddělení a je fanynkou venkovního osvětlení. Díky ní zjistíte, jaké zrovna frčí trendy ve světě venkovních svítidel. A třeba i to, jak na efektivní osvětlení zahrady a okolí domu.

Zeptejte se na cokoliv

Pavlína

Poradím s výběrem i technickými zádrhely.

515 555 111(Po-Pá, 7-18:00 hod.)

Zeptejte se
 
 
 
 
 
 

Podobné články

Se svítidly LivingColors vytvoříte tisíce barev Osvětlení interiéru
Osvětlení značky PHILIPS pro celou Vaši domácnost. O značkách

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2021 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i