0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-18 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

1. května oslavíme svátek práce

Aktuality a oznámení

Lucie

1. května není pouze lásky čas. Je to také svátek práce. Co takhle si volný den navíc užít například na zahradě při grilování.

1. máj nám přinese volný den navíc

Každý z vás jistě ví, co znamená datum 1. května. Tento den slavíme svátek práce. Jedná se o dělnický svátek, který se slaví již od roku 1890. Tento den nám každoročně přinese také jednu pozitivní věc. A to hlavně pro pracující a školáky. 1. května je totiž volno. Co takhle toho využít a pozvat si přátele na příjemnou grilovačku? Aby vám bylo venku hezky a hlavně, aby vše fungovalo, jak má, potřebujete mít venku za prvé kvalitní svítidlo, které vám bude dobře svítit a za druhé doplňková venkovní svítidla, která vám navodí příjemnou atmosféru. Jestliže máte vyřešen přívod elektrické energie, dáte zavděk různým nástěnným či stropním svítidlům. Ty vám venkovní prostor dobře osvětlí, takže na vaše skvěle připravené jídlo a pití dobře uvidíte.
null                         null
Jestliže máte například další vchod přímo do kuchyně, bude se vám krom hlavního nástěnného či stropního svítidla hodit také například nějaké to zahradní svítidlo se senzorem. Nebudete muset neustále rozsvěcovat a zhasínat. Jakmile totiž tohle senzorové svítidlo zaznamená pohyb, rozsvítí se a za několik vteřin zase zhasne. Můžete tak mít plné ruce a i přesto na cestu dobře uvidíte.
null  
Co se doplňkových svítidel do vašeho exteriéru týče, zde máme na mysli různá solární svítidla. Jako doplňková je uvádíme proto, že jejich světlo není moc silné, ale i přesto například k přechodu po příchodové cestě či k osvětlení zahrádky s květinami jsou dostatečné. Na vaši skalku můžete využít také nabídku solárních svítidel různých trpaslíků či podobných postaviček.
null 

1. máj není jen svátek práce, je to také „lásky čas“

Krom toho, že je 1. května svátek práce, který nám přináší volný den, je to také den pro zamilované. Všichni jistě víme, že všechny ženy by měly dostat polibek pod rozkvetlou třešní. Co jim ale i takový polibek ozvláštnit? Že nevíte jak? A co třeba právě tu třešeň na vaší zahradě ověsit různými barevnými solárními řetězy, které v přítmí dodají i takovému obyčejnému polibku větší rozměr. Věřte, že po takovém překvapení vaše drahá na tento den bude ještě dlouho vzpomínat. Spousta těchto solárních řetězů či různých solárních světýlek je na baterie. Nemusíte tak řešit, jak ke stromu natáhnout elektřinu, abyste mohli tento nápad uskutečnit. Doma pak navíc můžete svoji drahou či drahého překvapit nějakou tou dekorací či interiérovým svítidlem ve tvaru srdce či různými zamilovanými dekoracemi.
null
Na 1. května tedy určitě nezapomeňte. Svátek práce a den zamilovaných v jednom je potřeba neopomenout a užít si jej.

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr