0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

MDŽ - nezapomeňte na den našich žen.

Aktuality a oznámení

Monika

Mezinárodní den žen je opět tady. Tento den, který připadá na pátek 8. března patří pouze ženám. Co takhle věnovat vaší partnerce, mamince či třeba sestře nějaké pěkné milé světýlko?

Snad každý má doma či v rodině nějakou ženu, která je mu blízká. Pro někoho to může být matka, pro někoho manželka či kamarádka. Ať už je vztah mezi vámi jakýkoliv, v tento den můžete každé ženě poděkovat. A jak to udělat jinak než naše ženy, bez kterých by náš život byl opravdu smutný, potěšit květinou a nějakým hezkým dárečkem. Že vás nenapadá nic, co by jim mohlo udělat radost? Dáme vám tedy tip. Darujte jim některé hezké světýlko či lampičku.

Dekorační svítidlo či lampička potěší

Pokud si nejste zcela jisti, jaký druh svítidla by mohl být u vaší obdarované využit, můžete sáhnout po něčem univerzálním. Tím máme na mysli některé svítidlo či světýlko, které najde svoje místo v každé domácnosti. Právě takovým univerzálním dárečkem se může stát některá lampička. Potěšit můžete například některou z našich menších stolních lampiček, stejně tak můžete darovat třeba některou lampičku do zásuvky s různými motivy zvířátek či podobných motivů.
 
Jestliže jste se rozhodli pro dekorativní svítidlo, jistě nešlápnete vedle. Taková dekorativní lampička, jak již samotný název vypovídá, může sloužit jako menší světýlko, ale také jako dekorace. Je tedy možné lampičku umístit téměř kamkoliv. Většina takovýchto svítidel bývá na baterie. Nemusíte se tedy bát, že by žena, která dárek dostane, neměla žádnou volnou zásuvku, ke které by svítidlo připojila. Stačí pouze postavit na kterékoliv místo a hned bude dělat parádu.
null                null

Solární lampička či zahradní lampa nikdy nezklame

Krom různých dekoračních svítidel či lampiček můžete potěšit také jinými svítidly. K rodinnému domku se vždy hodí různé solární lampičky či zahradní lampy všeho druhu. Takových venkovních svítidel není nikdy dost a vždycky se hodí. Solární lampičky se dají umístit téměř kamkoliv, proto určitě s tímto dárkem nešlápnete vedle. To stejné platí u různých zahradních lampiček, které také zcela jistě potěší. Ze zahradních lampiček můžete vybrat různé přenosné, které lze umístit třeba na stůl při grilování či pověsit na slunečník. I v různých dřevěných altánech budou vypadat velice hezky. Dalším naším typem je například petrolejová lampička, která je také jistou univerzální cestou pro zvolení dárku. Taková lampička vždy potěší a udělá radost naprosto každé ženě. V kombinaci s některou voňavou kytičkou nadchne snad každou.
null           null
 
Několik typů na dárek tedy máte. Nezapomeňte obstarat ten správný dárek včas. Na naše ženy bychom neměli zapomínat celý rok, ovšem tento den obzvlášť.
 

Autor článku:

Monika
Monika E-commerce specialista

Monika má na starost e-commerce oddělení a je fanynkou venkovního osvětlení. Díky ní zjistíte, jaké zrovna frčí trendy ve světě venkovních svítidel. A třeba i to, jak na efektivní osvětlení zahrady a okolí domu.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.