Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Nakupovat ve Světě svítidel se vyplatí

Nakupovat ve Světě svítidel se vyplatí
O nákupu

Lucie

Ve Světě svítidel se snažíme, aby byl pro naše zákazníky nákup co nejpohodlnější. Proto je u nás samozřejmostí doprava zdarma, nebo třeba 60 dní na vrácení zboží.

Ve Světě svítidel si uvědomujeme, že jen spokojený zákazník se vrátí, a proto věnujeme maximální úsilí tomu, abychom mohli nabídnout přehledný e-shop plný inspirace, pohodlný nákup a rychlé a spolehlivé doručení. Potřeby a nároky našich zákazníků rostou, proto i my neustále přizpůsobujeme sortiment jejich aktuálním potřebám a hledáme cesty, jak nákup u nás udělat pohodlnějším a příjemnějším. 


Doprava zdarma i prodloužená lhůta pro vrácení


  • Chceme, aby naši zákazníci měli co nejvíce výhod při nákupu, a proto nabízíme dopravu zdarma pro standartní zboží při dosažení určité částky objednávky.
  • Navíc jsme prodloužili standardní lhůtu pro vrácení zboží na 60 dní. (Pouze pro zákazníky spotřebitele tzn. neuváděli jste v objednávce IČ ani DIČ). Více informací naleznete v obchodních podmínkách.


Široká nabídka a rychlé doručení


  • Aktuálně nabízíme zboží od více než 200 značek svítidel a v sortimentu máme 50 tisíc druhů produktů, ze kterých mohou zákazníci vybírat v přehledně řazených kategoriích. 
  • K dnešnímu dni jsme doručili našim zákazníkům přes 4 miliony objednávek a v říjnu letošního roku jsme dokončili stavbu nového moderního skladu, který nám umožní rychleji reagovat na rostoucí poptávku po našem sortimentu. 


Svou práci děláme s nasazením a chutí zlepšovat se a nedávné úspěchy  v soutěžích ShopRoku 2023 pod záštitou Heureka Group, nebo Digital Heroes 2023, kterou vyhlašuje Forbes ve spolupráci s českou pobočkou Google, jsou důkazem, že se nám daří být naším zákazníkům spolehlivým partnerem, který nabízí široký výběr, dobrou radu, ale i inspiraci, jak vnést do svého domova více světla. 


Autor článku:

Lucie
Lucie Marketingový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Slevy, novinky, inspirace

Přihlaste se k odběru newsletteru a nic vám neuteče.

Zeptejte se na cokoliv

Pavlína

Poradím s výběrem i technickými zádrhely.

515 555 111(Po-Pá, 7-18:00 hod.)

Zeptejte se
 
 
    
  
 
 

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i