0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-18 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Nakupujte bez obav

O nákupu

Lucie

Nejste si při nákupu jistí, že objednávané zboží je to pravé? Případně už jste nakoupili a zjistili jste, že byste chtěli jinou barvu svítidla, jiný tvar? Nebo jste na našem e-shopu objevili osvětlení, které se Vám líbí více? Vše se dá vyřešit a my Vám rádi vyjdeme vstříc.

Možnost vrácení zboží do 14 dnů 

V případě, že jste nakupovali pro svoje soukromé účely, máte jako zákazník (spotřebitel) právo na vrácení objednaného zboží do 14 dnů od jeho doručení. U nás je to velmi jednoduché, proto se nemusíte bát nevhodných nákupů. Stačí vyplnit formulář pro vrácení zboží a zboží společně s vytištěným a vyplněným formulářem zaslat na adresu sídla firmy Donoci s.r.o., Pražská 2532/4, Blansko 678 01. Více informací o postupu při vrácení zboží naleznete zde.
  

Peníze vracíme neprodleně 

Peníze vracíme neprodleně po přijetí vráceného zboží. A jak poznáte, že se k nám zboží dostalo v pořádku zpět? Jakmile je zboží z naší strany přijato, obdržíte od nás informační e-mail, kde je vše uvedeno. Není se tedy opravdu čeho bát, nyní už jen zbývá pustit se do příjemných a bezstarostných nákupů.
 
 
Pokud si stále nejste jistí výběrem zboží či postupem při nákupu nebo vrácení zboží, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr