0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-18:00 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Osvětlení obývacího pokoje

Osvětlení interiéru

Lucie

Trávíte spoustu času v obývacím pokoji? Nezapomeňte na jeho důležitou součást. Osvětlení!!!

S přibývajícími chladnějšími dny přichází čas, kdy po práci již nejspíše nebudete trávit tolik času venku. Po celodenním shonu v práci či po procházce, kdy se vrátíte s červenými tvářemi od chladu, budou jedny z vašich prvních kroků směřovat do obývacího pokoje, kam se zavrtáte do gauče k nějakému příjemnému filmu nebo usednete do křesla se svařeným vínem či čajem. Příjemná představa? Zcela určitě. Aby vám zde bylo ještě příjemněji, je potřeba mít váš obývací pokoj mít vkusně a správně zařízený. Kromě nábytku a ostatního vybavení je neméně důležité myslet na správné a dostatečné osvětlení.

Centrální osvětlení

V obývacím pokoji by v první řadě nemělo chybět centrální osvětlení. Zde bude snad nejvíce záležet na celkovém designu a vybavení, kterým v obývacím pokoji disponujete. Velmi oblíbené jsou v obývacím pokoji různé lustry. V případě, že máte rozměrný obývací pokoj vybavený v honosnějším stylu, skvělou dominantou celé místnosti se může stát křišťálový lustr. Dá vyniknout celé místnosti a bude jistě prvním, čeho si každá návštěva okamžitě všimne.
null                  null
Křišťálový lustr však není jediný, který se do obývacího pokoje může hodit. Vybrat si můžete i ze spousty dalších lustrů. Od klasických, až po různé vitrážové či rustikální.
Jako centrální osvětlení vám mohou sloužit také různá bodová svítidla či svítidla do podhledu. Je jen potřeba je správně a vhodně rozmístit. Podhledová svítidla jsou v dnešní době velmi používaná a vypadají opravdu výborně.
null 

Doplňková svítidla

Centrální osvětlení není však jediné, které by mělo v obývacím pokoji být umístěno. Při sledování televize může být někdy úplná tma, kdy nemáte rozsvíceno, nepříjemná. Pro tyto účely vám může skvěle posloužit některá ze stojacích lamp. Navíc si můžete vybrat i takovou, která jde stmívat a vy si tak navolíte intenzitu světla jen a jen podle sebe. Různé styly stojacích lamp, které nabízíme, vám umožní vybrat si tu správnou k centrálnímu osvětlení, aby vám k sobě vše dobře ladilo.
null 
Jako doplňková svítidla mohou také sloužit různá nástěnná svítidla. Pokud je opět vhodně rozmístíte po místnosti, je možné je použít také jako hlavní osvětlení. Obývací stěnu pak můžete osvětlit různými LED pásky, čímž celá obývací stěna více vynikne.
null 
 
Jako poslední bychom neměli zapomenout ani na svítidla dekorační. Ta vám splní jak funkci doplňkového osvětlení, tak funkci dekorační.
Než si tedy v obývacím pokoji budete užívat chvíle odpočinku, vytvořte si z něj příjemné místo, kam se budete každý den těšit a rádi vracet.

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr