0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-18:00 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Osvětlete si bazén a jeho okolí kvalitními svítidly!

Aktuality a oznámení

Těšili jste se na horké dny a teplé večery, které budete trávit u bazénu? Nezapomeňte si jej vhodně osvětlit.

Tak už je to konečně tady. Po dlouhých chladných dnech nám konečně přišlo krásné počasí, které přímo vybízí ke koupání. Do bazénu si však rádi zaskočíme nejen ve dne, ale také večer, kdy už nám denní světlo nesvítí. Právě k těmto účelům tedy jistě uvítáte kvalitní osvětlení u bazénu, ale také jeho okolí.

Nepodceňujte osvětlení bazénu

Osvětlení okolí bazénu či venkovního jezírka je velmi důležité, a to hned z několika důvodů. Jako první je třeba uvést, že je samozřejmě nepostradatelnou součástí pro ty, kteří si nejraději zaplavou večer, kdy bývá voda nejteplejší. Abyste si věčně nezkopávali palec u nohy, protože nevidíte, kde vlastně začínají schody, je potřeba mít bazén opravdu dobře osvětlený. Svítidla je nejlepší umístit rovnoměrně kolem celého bazénu, aby se vám nestalo, že zakopnete a jste ve vodě dříve, než byste chtěli. Tak, aby vám to co nejvíce vyhovovalo a cítili jste se zde bezpečně i když slunce zajde. Na přístupové cestě mohou vypadat skvěle například nájezdová svítidla.
null 
Také je potřeba myslet na bezpečnost. Je nutné si pořídit svítidla určená pro venkovní použití, která jsou přizpůsobena všem povětrnostním vlivům. To znamená nejen vodě z bazénu, ale také dešti, silnému větru či v zimě sněhu a mrazu. Přímo do bazénu volit potom nejméně IP68. Svítidla s nízkých IP krytím je tedy nemožné sem umístit. Mohlo by dojít ke zkratu a k dalším nebezpečím. 
Osvětlení kolem bazénu je však také designovou záležitostí. Nejen, že chcete, aby vám v bazénu bylo příjemně a pohodlně, co se praktické stránky týče, ale také bystě jistě rádi, aby i u poležení na lehátku bylo pro vás odpočinkem. Ten pravý relax to bude však jen v případě, že bude vše vypadat dobře také na pohled.
null 

Nejen bazén, ale také jeho široké okolí je třeba mít osvětleno

Bazén máte již osvětlený, ale připadá vám, že vám zde stále něco chybí? Pokud jste si pořídili osvětlení pouze kolem bazénu, ale na jeho okolí jste jaksi pozapomněli, není divu. Je potřeba osvětlit také jeho široké okolí. Abyste od bazénu trefili domů, můžete si pořídit například různé zahradní lampy či solární svítidla, která vám osvětlí prostory kolem bazénu tak akorát. To znamená, že zde nebudete mít úplnou tmu, ale naopak vám budou svítit příjemně takovým způsobem, aby se vám u bazénu hezky odpočívalo a nabrali jste novou energii na další potřebné povinnosti.
null               null
 
Jestliže jste si tedy váš bazén či prostory kolem něj doposud neosvětlili, již na nic nečekejte. Právě teď je opravdu nejvyšší čas to napravit. Horké dny a teplé noci zde bohužel nebudou věčně, tak ať si jich co nejvíce užijete.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr