Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Osvětlení do garáže a sklepa - Steinel

Vendor 8
  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Osvětlení do garáže a sklepu – LED světla do garáže či sklepní světla

V porovnání s ostatními místnostmi trávíme v garáži nebo ve sklepě daleko méně času. Přesto bychom neměli zapomínat na kvalitní osvětlení ani do těchto místností. Bez kvalitního osvětlení v garáži a ve sklepě totiž zřejmě na nic neuvidíme. Přemýšlíte, jaké světlo či svítidlo vybrat do garáže nebo sklepa? Základem je vybrat osvětlení se zvýšeným stupněm krytí IP, protože v těchto místnostech hrozí větší riziko vlhkosti a dalších podobných vlivů.

LED světlo do garáže i sklepu

Základním světlem by mělo být stropní světlo do garáže či sklepu. Zde se nabízí zářivková svítidla do garáže nebo přímo LED zářivky do garáže, které vám ušetří elektrickou energii. LED osvětlení můžete využít samozřejmě i do sklepa, udělá vám stejnou službu jako v garáži. Jako přenosné LED osvětlení do garáže poslouží také přenosný reflektor, který má výhodu v tom, že jeden můžete využívat do více místností.

Venkovní osvětlení

Kromě vnitřního garážového osvětlení nesmíme zapomínat také na venkovní. Do garáže přijíždíme často za tmy, proto je dobré vybírat venkovní osvětlení garáže se senzorem pohybu. Pokud chcete ještě více ušetřit za energii, můžete vnitřní LED svítidla do garáže zkombinovat s venkovním solárním osvětlením garáže, které čerpá energii ze sluníčka. Tyto světla můžete samozřejmě pohodlně využít i při venkovním osvětlení sklepu.

Novinky a trendy v osvětlení garáže a sklepa

Nezastavujeme se pouze u základů. Na trhu se neustále objevují nové produkty a technologie, které přinášejí lepší účinnost, delší životnost a vyšší komfort používání. Inteligentní osvětlení umožňuje ovládání intenzity a barvy světla podle aktuální potřeby nebo dokonce časování svícení podle vašeho denního plánu. V kombinaci s moderními senzory může inteligentní osvětlení zvyšovat bezpečnost vašeho domova tím, že automaticky reaguje na pohyb nebo změnu v prostředí.

Vyberte si správně

Pokud si stále nejste jisti, které garážové světlo zvolit či jak správně osvětlit sklep, podívejte se do naší poradny, kde najdete plno doporučení. Uvědomte si, že správné osvětlení nejenže usnadňuje práci a zvyšuje bezpečnost, ale také může výrazně zlepšit celkovou atmosféru prostoru. Naše rady a tipy vám pomohou vybrat nejlepší řešení pro vaše potřeby.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i