Koupelnové osvětlení | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Koupelnové osvětlení

Datum: 1.11.2013

Koupelnová svítidla se řadí mezi nepostradatelná svítidla, která nesmí chybět v žádné domácnosti.

K příjemné atmosféře v koupelně mohou přispět kvalitní a vhodná koupelnová svítidla.

Mezi hlavní osvětlení koupelny se řadí koupelnová stropní svítidla. K osvětlení dalších částí, jako je zrcadlo či umyvadlo se zase naopak používají koupelnová nástěnná svítidla, obrazová svítidla nebo bodová světla.

Koupelnové osvětlení se od ostatních interiérových svítidel liší zejména požadavky na bezpečnost. Koupelna je vlhkou místností, kde je velká pravděpodobnost styku svítidla s vodou. A právě kvůli opatření, aby svítidlo v koupelně plnilo svůj úkol bezpečně a dobře je důležité, aby svítidlo splňovalo  ochranné krytí IP44 a vyšší. Tento parametr nám říká, jestliže je svítidlo v takových podmínkách v koupelně bezpečné či nikoliv. Nikdy není na škodu, spíše naopak, se s výběrem vhodného koupelnového světla poradit s elektrikářem.

Koupelny jsou důležitou součástí bytů i domů. Je důležité proto výběr svítidel nepodceňovat a vybrat jen taková svítidla, která budou spňovat nejen bezpečnostní podmínky ale i požadavky na kvalitu či design svítidla.

 

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.