Lustry do obývacího pokoje i kuchyně | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Lustry do obývacího pokoje i kuchyně

Datum: 6.11.2014

Přejete si svůj domov oživit stylovými svítidly? Líbí se vám křišťál, barevné sklo či třeba mosaz? Pak si určitě prohlédněte naši širokou nabídku lustrů Globo.

Přejete si svůj domov oživit stylovými svítidly? Líbí se vám křišťál, barevné sklo či třeba mosaz? Pak si určitě prohlédněte naši širokou nabídku lustrů Globo. 

Typy lustrů

Lustry lze dělit podle různých hledisek – výrobce, použitého materiálu, velikosti, použitého světelného zdroje neboli žárovky,... Nám přijde vhodné dělítko zhlediska typu místnosti, takže právě tuto variantu v následujícím textu najdete. Konkrétněji představíme vhodné typy lustrů do obývacího pokoje, ložnice a kuchyně.    

Lustry do obývacího pokoje

Pro osvětlení mezi lidmi nazývané familiárně lustry do obýváku doporučujeme volit svítidla podle toho, v jakém stylu máte tuto místnost zařízenou. Jestliže jde o starší interiér, vhodný může být rustikální lustr – například svítidlo SASSARI nebo světlo s více baňkami NOSTALGIKA.
Luxusněji vybaveným obývacím pokojům zase dodají jedinečný náboj křišťálové lustry. V naší nabídce najdete křišťálové lustry jak v klasickém designu, tedy visící jednotlivé kousky blyštivého skla, třeba svítidla SALINE, tak i zcela nové moderní tvary. Velký výběr křišťálových lustrů nabízí rakouská firma Globo v kolekce EMILIA. Krásné osvětlení je v podobě koulí, oválu, podlouhlého kvádru a je i varianta lustru na ramínkách. 
Značnou část lustrů Globo pak lze označit jako moderní. Mohou být barevné, používat kromě tradičního skla a kovu třeba i šifón nebo dřevo. Konkrétně vám do moderně zařízeného obývacího pokoje můžeme doporučit závěsné lustry z kolekcí LANDSE, CLARA, PYRA a LUMA
Pokud kromě špičkového designu dbáte i na nízkou spotřebu elektrické energie, vybírejte mezi LED lustry. Mají ale více techničtější a futurističtější vzhled, takže se spíše budou hodit do kuchyně. 

Lustry do ložnice

Stejně jako je velmi široký výběr lustrů do obýváku, tak nejste nijak omezeni ani při výběru světla do místnosti, kde trávíte většinou jen večery a noci. Jako vhodné lustry do ložnice můžeme zmínit přisazené lustry z kolekcí MARYLYN LED nebo DEVILLED LED. Jestliže je vám blízké osvětlení v podobě květin, mohou vás osvětlit lustry JULIANA, které navíc můžete doplnit lampičkami a nástěnnými svítidly ve stejném vzhledu. 

Lustry do kuchyně

Jak už bylo zmíněno výše, do moderně a technicky zařízené kuchyně doporučujeme lustry LED. Jsou většinou ve větší délce, takže jsou jako stvořené nad podlouhlý kuchyňský stůl a barový pult. Pokud dáváte přednost kuchyni ve vesničtěji a starodávněji pojatém stylu, můžete v naší nabídce vybírat například z lustrů CERCIS, ELIZA či BUGARA

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.