Máme nové osvětlení do dětského pokoje | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Máme nové osvětlení do dětského pokoje

Datum: 25.11.2015

Od španělského výrobce Dalber u nás nově najdete okolo stovky dětských lustrů a lampiček. K dispozici jsou svítidla nejen pro malé děti ale i teenagery. Například s motivy map nebo vlajek.

Od španělského výrobce svítidel Dalber u nás nově najdete okolo stovky dětských lustrů a lampiček. K dispozici jsou svítidla nejen pro malé děti ale i teenagery. Například s motivy map nebo vlajek.

Kvalitní provedení s garancí tři roky

Je jasné, že pro děti chce každý to nejlepší. Proto jsme začali více spolupracovat se španělskou značkou Dalber, která se specializuje na dětské osvětlení a všechny jejich výrobky podstupují bezpečnostní testy v souladu s normami Evropské unie. Protože jsme si jisti kvalitním provedením všech jejich dětských lustrů, lamp a ostatních druhů světel, na celý sortiment poskytujeme bezplatnou tříletou záruku. Záruka platí na všechna svítidla mimo žárovky. Samozřejmě v dětském věku je velmi důležité rozvíjet představivost a přinášet nové podněty. Proto mají svítidla Dalber pestré motivy - například se zvířátky, postavičkou Hello Kitty - a dokonce někdy se setkáte i s fosforeskujícím efektem .


Dalber Little zooHello Kitty

Převažují lustry a stolní lampy

Jak již bylo zmíněno, v nové nabídce dětského osvětlení jsou nejen motivy vyloženě dětské, ale i takové, které se hodí do pokoje odrostlých dívek a chlapců. Konkrétně se jedná o lustry a lampy z kolekcí Map a Paris, jak můžete vidět níže na přiložených fotografiích .


Dalber ParisLampa dziecięca firmy Dalber model Map
 

Související články

Dětská nástěnná svítidla s 3D efektem

Dětská nástěnná svítidla s 3D efektem

Dětské osvětlení by mělo být hravé, barevné a především zábavné. Proto přinášíme dřevěné dětské osvětlení, které nejen, že splňuje všechny tyto požadavky, ale také je díky použitému materiálu naprosto bezpečné.

Den dětí

Den dětí

Již tuto neděli 1. 6. 2014 oslaví všechny děti svůj svátek. Udělejte jim radost krásným dětským svítidlem s motivem oblíbeného zvířátka či pohádkového hrdiny.

Dětská světla ze Španělska

Dětská světla ze Španělska

Rozšířili jsme nabídku dětského osvětlení o španělského výrobce Dalber. Zárukou je vysoká kvalita a pestrý design podporující dětskou obrazotvornost a fantazii.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.