0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Dětská světla ze Španělska

Zeptejte se na cokoliv

Pavlína

Poradím s výběrem i technickými zádrhely.

515 555 111(Po-Pá, 7-20 hod.)

Zeptejte se

Lucie

Rozšířili jsme nabídku dětského osvětlení o španělského výrobce Dalber. Zárukou je vysoká kvalita a pestrý design podporující dětskou obrazotvornost a fantazii.

Rozšířili jsme nabídku dětského osvětlení o španělského výrobce Dalber. Zárukou je vysoká kvalita a pestrý design podporující dětskou obrazotvornost a fantazii. 

Správný dětský pokoj by měl hýřit barvami a stejně tak by tomu mělo být i u dětských svítidel. V naší nabídce jsou ve větší míře zastoupeny produkty od výrobců Eglo, Klik, Philips a nově také od španělské firmy Dalber. Ta se výrobě osvětlení pro děti věnuje od roku 1988 a jejím hlavním zájmem vždy byla a stále je bezpečnost. Přeci jen děti jsou někdy velmi vynalézavé...

Proto zdůrazňujeme, že všechny dětské lampy, stropní i nástěnná svítidla Dalber podstupily bezpečností testy v souladu s normami Evropské unie. 

Oblíbené motivy princezen a aut

V dnešní době asi už každé české dítě sleduje seriály a pohádky. Proto nepřekvapí, že právě seriálové a pohádkové postavy jsou častým námětem světel v dětských pokojíčích a ani výrobky španělské značky Dalber nejsou výjimkou. V našem sortimentu jsou vám nyní k dispozici především dětské nástěnné lampy s princeznami a auty. 

Pokud teprve přemýšlíte, jaké osvětlení pro své ratolesti koupit, mohou se vám hodit články v naší poradně o výběru dětského lustru či lampičky. 

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.