0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Nástěnná svítidla do interiéru i pro venkovní použití

Magazín

Lucie

Už máte vybrané centrální osvětlení, ale stále to není ono? Pořád něco chybí? Potom vsaďte na nástěnná svítidla!

Už máte vybrané centrální osvětlení, ale stále to není ono? Pořád něco chybí? Potom vsaďte na nástěnná svítidla!

Nástěnná svítidla se řadí mezi svítidla doplňková. To znamená, že doplňují osvětlení centrální, tak aby byl prostor optimálně osvětlení. Mezi doplňkové osvětlení se dále řadí také různé bodovky, podhledová svítidla či třeba LED pásky.

Nástěnná svítidla mají nejen variabilní použití, ale i rozmanitý design. Vybírat můžete z kulatých tvarů, hranatých, vystouplých i přisazených. Stejně tak můžete vidět pestrou škálu barev. Od klasické bílé až po extravagantní fialovou, oranžovou apod.

Nástěnné svítidlo ZEUS chrom/modráEGLO 13443 - Venkovní nástěnné svítidlo LARANJA 1xE27/11W

Pod pojmem nástěnné svítidlo si možná mnoho z nás představí pouze klasickou „placku na zdi“. Avšak rádi bychom zdůraznili, že nástěnným svítidlem může být i bodovka či lampička umístěná na zdi. U venkovních svítidel se často setkáváme s různými lucernami a zdobenými svítidly.

Při výběru nástěnného svítidla do interiéru není nutné dávat pozor na žádné specifické věci. Můžete vybírat dle vzhledu a finančních možností. U nástěnných svítidel určených do exteriéru je potřeba dbát na dostatečné IP krytí. Tedy ochranou před vodou a drobnými částicemi. Nástěnná svítidla určená do exteriéru by měla mít minimálně IP 44.

EGLO 92232 - Venkovní nástěnné svítidlo ABIRA 1xE27/60WEGLO 86541 - Venkovní nástěnné svítidlo BEVERLY 2xE27/60W stříbrná / bílá

Nástěnná svítidla jsou užitečnými pomocníky při osvětlování vašeho domu i zahrady. Vyberte si to pravé z naší bohaté nabídky.

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.