Nová LED svítidla značky Eglo | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Novinky: LED osvětlení Eglo

Datum: 26.3.2015

Představujeme nová LED svítidla od proslulé rakouské značky EGLO. Při jejich výrobě byl kladen důraz na detail a samozřejmostí je nízká energetická náročnost.

Představujeme nová LED svítidla od proslulé rakouské značky EGLO. Při jejich výrobě byl kladen důraz na detail a samozřejmostí je nízká energetická náročnost.   

Světla Eglo – záruka spokojenosti

Rakouská firma Eglo má na trhu s osvětlením výborný zvuk. Založena byla již v roce 1969 a postupně se vypracovala na jednu z předních evropských firem vyrábějící svítidla. Po celém světě má více než 70 poboček a provozoven. Její výrobky jsou kombinace výborné kvality, nadčasového designu a velice přívětivých cen. Světla jsou zpracovávana v ucelených kolekcích, tak aby spolu ladilo například stropní svítidlo a stojací lampa. 

Novinky z LED osvětlení

V novém sortimentu značky Eglo se kromě moderního vzhledu klade důraz na nízkou energetickou náročnost. Proto je nyní hojně vyráběno LED osvětlení do interiéru. Převažují LED lustry, ale v nabídce jsou i přisazená a nástěná svítidla a LED lampy. 

LED lustry

Jednou z novinek jsou LED lustry CARDITO (na obrázku). V nabídce jsou tř různé velikosti, přičemž u dvou jde měnit výšku svítidla. Je určen nejen k osvětlení kuchyňského stolu, ale díky svému podlouhlému tvaru i nad barový pult nebo konferenční stolek v obývacím pokoji. Velmi originální je i LED závěsný lustr MYSTERIO, neboť se ovládá na dálkové ovládání a navíc ještě můžete rozsvěcovat barevný LED pásek. 


LED lustr CarditoZávěsný LED lustr CarditoZávěsný LED lustr Cardito


Do luxusně zařízeného intriéru výborně zapadnou LED svítidla z kolekce DIADEMA (na obrázku). Jsou v provedení lustru na řetězu nebo nástěnného světla a kombinuje se černý textil a křišťál. Samozřejmě ne vždy je místnost tak rozlehlá a vysoká, aby v ní mohl být použit lustr, proto značka Eglo nabízí i LED přisazená stropní svítidla IDUN. V nabídce jsou v několika velikostech. 

LED lampy

Protože velkou část dne dnes lidé tráví u pracovního stolu, moderní úsporná technologie se začala používat i u lamp. Novinkami jsou LED stolní lampy OCASO (na obrázku) nebo stojací BAYA

LED závěsné svítidla DIADEMALED stolní lampa OCASO

Související články

LED osvětlení

LED osvětlení

Moderní svět Vám přináší taková svítidla, která jsou nejen vkusně navržená ale vemi praktická a úsporná zejména pro Vaši domácnost - LED svítidla.

LED svítidla

LED svítidla

I svítidla a osvětlení se rozvíjí a zdokonalují, proto nezůstávají pozadu a příchází s novinkou zvanou LED osvětlení.

Solární osvětlení

Solární osvětlení

Žádné náklady na elektrickou energii! Nevěříte? Pořiďte si některé ze solárních svítidel a zjistíte to sami!

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.