0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levy banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 300
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Solární osvětlení

LEDkové osvětlení

Michaela

Žádné náklady na elektrickou energii! Nevěříte? Pořiďte si některé ze solárních svítidel a zjistíte to sami!

Pokud chcete mít Vaše venkovní prostory osvětlené s nulovými náklady i to je samozřejmě možné. Možnost jak to udělat, abyste za elektrickou energii nezaplatili ani korunu, je pořídit si venkovní solární osvětlení. Tato solární svítidla mají hned několik velkých pozitiv. Jako první bychom mohli zmínit skutečnost, že solární svítidla si můžete zprovoznit úplně sami, nepotřebujete žádného odborníka – elektrikáře, protože tato solární svítidla nemají žádné dráty ani jiné kabely. Prostě jej umístíte, kam potřebujete a svítidlo Vám začne sloužit.
Jejich funkčnost spočívá v tom, že solární svítidlo si bere solární energii ze slunce a jakmile se setmí, solární svítidlo začne svítit. Z toho plyne právě ta skutečnost, že za tuto energii nic nezaplatíte.
 
Jako další jistě stojí za zmínku to, že solární svítidla jsou velmi šetrná k životnímu prostředí. Pokud si je pořídíte, může Vás hřát na srdci, že naší přírodu nezatěžujete. Samozřejmostí je také to, že tato svítidla jsou odolná proti přírodním živlům jako je voda, slunce či vítr.
Solární svítidla u nás najdete za opravdu rozumné ceny, které jistě Vaši peněženku příliš nezatíží. Pořiďte si je a poznáte jejich výhody sami!!

     

Autor článku:

Michaela
Michaela Vedoucí zákaznického oddělení

Michaela je vedoucí zákaznického oddělení a našla si zálibu v inteligentním osvětlení a světelných zdrojích. Sdílí s vámi své nadšení prostřednictvím článků zaměřujících se například na výhody a fungování inteligentního osvětlení. Ale také radí, jak vybrat správný světelný zdroj a proč je výhodné myslet na LED technologii.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Přidejte se k nám na Facebooku

Nenechte si ujít rady, tipy, návody, novinky a speciální akce.

Více než 1.200 odběrných míst po celé ČRVíce než 1.200 odběrných míst

Jsme vám blíže než si myslíte.

Seznam míst

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.