Osvětlení koupelny - kvalitní stylová svítidla za rozumnou cenu!!! | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Osvětlení koupelny - kvalitní stylová svítidla za rozumnou cenu!!!

Datum: 14.4.2012

Je mnoho způsobů jak vylepšit interiér bytu či domu. Jedním z jednodušších a finančně méně náročných je vybavit jej novými svítidly. Pokud by si i Vaše koupelna zasloužila nový vzhled, vyberte si na našem e- shopu kvalitní a moderní osvětlení.     Ranní hygiena, večerní relaxace - nejen tyto činnosti vyžadují vhodné a stylové koupelnové osvětlení. Právě intimita je charakteristická pro koupelnu. Na našem e-shopu naleznete velké množství různých typů koupelnových svítidel, v jak klasickém, tak v moderním provedení. Koupelnová svítidla musí splňovat určité předpoklady a kritéria. Ne všude v koupelně je bezpečné mít osvětlení. Pomoci by Vám mohlo zobrazení bezpečnostních zón.


Bezpečnostní zóny v koupelně
Zóna 1 (červená) – Tato zóna zahrnuje prostor od okraje vany do výšky 2,25 m od země.
Zóna 2 (žlutá) – Zóna zahrnující prostor kolem sprchy či vany do vzdálenosti 60 cm a výšky 2,25 m.
Zóna 3 (modrá) – zbývající prostor, nezahrnující zóny 1 a 2.
Tmavě modrá zóna - umývací prostor.
      Osvětlení, které je vhodné do koupelny, má vyšší IP krytí. O ochraně IP se také můžete dočíst na našem webu, stejně jako podrobně o ochranných zónách.
      Pokud přejdeme od bezpečnosti k designu, tak ani zde jsme nic nezanedbali. Na našem e-shopu si můžete vybrat ze širokého sortimentu downlightů, podhledových, stropních, nástěnných svítidel a lampiček. Možnost stmívání světel dotváří klidnou a pohodovou atmosféru např. během koupele.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.