Představujeme novinku – dětský noční projektor | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Představujeme novinku do dětského pokoje – dětský noční projektor

Datum: 25.4.2016

Znáte ten pocit, kdy vaše dítě večer po přečtení pohádky stále ne a ne usnout? Představujeme vám produkt, který dítěti zpříjemní chvilky před spaním a ukolébá jej do říše snů.

 

Podporuje dětskou představivost

Dětský noční projektor můžete nastavit tak, aby promítal obrázky na stěnu či strop pokojíčku. Přístroj obsahuje tři kolečka, z nichž každé je zaměřeno na jiné téma a obsahuje 8 obrázků. Vaše dítě může sledovat například obrázky, na kterých jsou Disney princezny či postavy z animovaného filmu. Svítidlo je napájeno pomocí baterií typu AA.

Noční LED lampička

Projektor rovněž slouží jako dětské noční světlo. Děti většinou mají strach usínat potmě, ale naproti tomu výrazné světlo působí rušivě na jejich spánek. Promítač představuje optimální variantu, jak dětem zajistit nevtíravé osvětlení pokoje a zároveň rozptýlit jejich obavy ze tmy. Obzvláště děti mladšího věku mohou mít z tmavého prostředí obavy, které se mohou vyvinout až v noční běsy. I s těmito problémy se dítě může vypořádat s pomocí promítače, jelikož nebude usínat samo, ale na dosah svých oblíbených pohádkových postav.


Dětský noční projektor

Šetří váš čas

Určitě máte dny, kdy pro samé povinnosti nemáte čas ani na sebe, natož na zdlouhavé čekání, než vaše dítě usne. S nočním projektorem se vůbec nebudete muset cítit provinile nechat dítě v pokoji o samotě, jelikož mu zajistí příjemnou zábavu, a vy se tak klidně můžete věnovat úkolům, které jste přes den nestihli.

Osvětlení rozptylující strach při noční cestě na toaletu

Zařízení může rovněž posloužit jako osvětlovadlo na chodbu, aby se vaše děti nebály projít temným bytem na wc. Také osvětlí vaši chodbu natolik, aby děti viděly na cestu a nezpůsobily si úraz zakopnutím či vražením do nějakého předmětu. 

 

Související články

Dětská nástěnná svítidla s 3D efektem

Dětská nástěnná svítidla s 3D efektem

Dětské osvětlení by mělo být hravé, barevné a především zábavné. Proto přinášíme dřevěné dětské osvětlení, které nejen, že splňuje všechny tyto požadavky, ale také je díky použitému materiálu naprosto bezpečné.

Dětská světla ze Španělska

Dětská světla ze Španělska

Rozšířili jsme nabídku dětského osvětlení o španělského výrobce Dalber. Zárukou je vysoká kvalita a pestrý design podporující dětskou obrazotvornost a fantazii.

Jakou vybrat dětskou lampičku?

Jakou vybrat dětskou lampičku?

Sháníte pro svého školáka lampu na psací stůl? Poradíme, na co je dobré pamatovat a přidáme výběr nejoblíbenějších lampiček pro prvňáčky i starší studenty.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.