0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levy banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 300
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Svítidla právě pro Vaši koupelnu!

Zeptejte se na cokoliv

Pavlína

Poradím s výběrem i technickými zádrhely.

515 555 111(Po-Pá, 7-20 hod.)

Zeptejte se

Michaela

Rozmanitost, bezpečnost a volba toho nejlepšího jsou specifika naši nabídky koupelnových svítidel.Právě koupelny jsou místem večerní očisty, relaxace, odpočinku ale i ranní hygieny. Je proto důležité, aby koupelna byla dostatečně osvícena, a to tak, aby svítidla splňovaly veškerý praktický ale samozřejmě i estetický účel.
  
Koupelnová svítidla se považují za specifické osvětlení pro které je vytvořená samostatná kategorie “koupelnová svítidla“. Svá specifika svítidla skrývají zejména v odolnosti vůči vlhku a správné elektroinstalaci. Obyčejné svítidlo by nám v koupelně mohlo napáchat pořádnou neplechu. Je proto důležité aby se při instalaci koupelnového svítidla dodržovali veškeré bezpečnostní předpisy. Koupelnové svítidlo musí splňovat normu venkovního krytí, které by mělo být alespoň IP44 a pro správný chod koupelnových svítidel je podstatné vhodné a bezpečné umístění vypínače. Není proto na škodu se při výběru i instalaci poradit s elektrikářem.

Pro osvětlení koupelny se doporučuje svítidla na kombinovat. Je vkusné proto hlavní osvětlení místnosti, kterým jsou často zejména stropnice, doladit spolu s nástěnnými svítidly nebo s osvětlením sloužící nám u zrcadla. V dnešní době jsou také stále více oblíbená zapuštěná bodová svítidla.

Zkrátka vybírejte koupelnové svítidlo podle Vašich představ. Naše nabídka svítidel je natolik rozmanitá, že uspokojíme požadavky každého. Jak zákazníka, který upřednostňuje moderní vzhled koupelny, tak i takového, který se nebojí barev nebo má rád typičtější a klasičtější vzhled.

Koupelnové osvětlení nám často velmi zpříjemní atmosféru a náš pobyt strávený v koupelně, proto nepodceňujme jejich výběr.
                                
                                    Koupelnové svítidlo ANITA

Autor článku:

Michaela
Michaela Vedoucí zákaznického oddělení

Michaela je vedoucí zákaznického oddělení a našla si zálibu v inteligentním osvětlení a světelných zdrojích. Sdílí s vámi své nadšení prostřednictvím článků zaměřujících se například na výhody a fungování inteligentního osvětlení. Ale také radí, jak vybrat správný světelný zdroj a proč je výhodné myslet na LED technologii.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Přidejte se k nám na Facebooku

Nenechte si ujít rady, tipy, návody, novinky a speciální akce.

Více než 1.200 odběrných míst po celé ČRVíce než 1.200 odběrných míst

Jsme vám blíže než si myslíte.

Seznam míst

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.