Svítidla s čidlem | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Svítidla s čidlem

Datum: 17.11.2012

Nechcete již zbytečně utrácet peníze za elektrickou energii jen proto, že jste zapomněli zhasnout světlo? Pořiďte si některé z našich senzorových svítidel, neboli svítidel s čidlem, se kterým jistě ušetříte

Jistě to každý z Vás zná. Odejdete z bytu či domu a vzpomenete si, že jste nechali rožnutá světla. Teď se zase v lepším případě vrátit nebo v tom horším případě, pokud je na návrat již pozdě,  nechat rožnuto, přičemž utratíte zbytečně spoustu peněz za elektrickou energii, kterou jste ani nevyužili pro svoji potřebu, ale pouze proto, že jen občas zapomenete zhasnout světla. Právě pro tyto účely jsou pro vás jak dělaná svítidla s čidlem, neboli svítidla senzorová, která se sama rožnou, když zaznamenají pohyb a poté také sama zhasnou, když již žádný pohyb v místnosti, kde osvětlení je, není.
 
Tato svítidla budou skutečně velkou úsporou, což jistě brzy oceníte i Vy sami. Tato osvětlení perfektně zapadnou například do chodby, na toaletu či do garáže a samozřejmě i do dalších místností. Tato senzorová svítidla jsou opravdu jedněmi z nejlepších hlavně pro ty, kdo mají občas problém se zapomínáním zhasnout, ale nejen pro ně.
 
Tato osvětlení si ale nemusíte pořizovat pouze do Vašich interiérů, ale využít je můžete rovněž jako svítidla venkovní, což je opravdu skvělá zpráva. Můžete je umístit například nad vchod. Tato svítidla, jakmile budete přicházet k domu, se rozsvítí a Vy již nebudete muset ve tmě šmátrat po vypínači.
 
Tato svítidla s čidlem si bezesporu oblíbíte. Pořiďte si je v našem internetovém obchodě za jedinečné ceny. 

        

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.