Technické osvětlení s moderním designem | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Technické osvětlení s moderním designem

Datum: 16.5.2012

Požadavky na technické osvětlení jsou stále vyšší a náročnější než v minulosti. Jsou vyžadována svítidla s moderním designem a ekologická technická svítidla. Mezi technická svítidla patří průmyslová svítidla, reflektory, zářivková svítidla a nouzová svítidla.

Požadavky na technické osvětlení jsou stále vyšší a náročnější než v minulosti. Jsou vyžadována svítidla s moderním designem a ekologická technická svítidla. Mezi technická svítidla patří průmyslová svítidla, reflektory, zářivková svítidla a nouzová svítidla.

Průmyslová svítidla jsou používána v průmyslových objektech, dílnách, skladech apod., kde jsou vystavovány těžkým podmínkám, proto jsou průmyslová svítidla vysoce odolná proti prachu, vlhku, vodě a jsou konstruována tak, aby dokázala odolávat nárazům a mechanickému poškození. Svítidla jsou vyrobena z kvalitních materiálů a obsahují vysoké krytí IP 65.
Technické svítidlo TOR 1-100 1xE27/100W bílá  Technické svítidlo TOR 3-60/M 1xE27/60W bílá

Reflektory jsou svítidla s vysokým výkonem osvětlení s použitím především pro sklady, parkoviště, sportovní areály, stavby nebo zahrady. Reflektory jsou přenosné, ale mohou být i přisazené ke stěně. V naší nabídce jsou i reflektory s pohybovým čidlem, díky tomu budou reflektory svítit jen když je potřeba, halogenové reflektory nebo reflektory s úsporným zdrojem.

Senzorový halogenový reflektor HS 500 DUO bílá  Halogenový reflektor HALO 150B 1xR7s/150W černá

Zářivková svítidla najdou své uplatnění skoro v každém prostoru, který je potřeba osvětlit. Jsou vhodná pro osvětlení větší plochy a nevytváří stíny. Zářivková svítidla mají oproti běžné žárovce mnohem vyšší životnost, mají nižší spotřebu a nevyzařují tolik tepla. Svítidlo lze osadit zářivkovou trubicí s různou barvou odstínů od teplé bílé až po studenou bílou.

Lustr OFINNA      EMMA 110 zář. svítidlo 1xT8/10W/230-240V

Nouzová svítidla jsou alternativou pro běžné osvětlení, které není funkční při výpadku sítě a slouží k osvětlení cesty pro bezpečné opuštění místnosti . Nouzová svítidla jsou vybavena nezávislým zdrojem a elektrickým obvodem, který při výpadku elektrické sítě svítidlo zapne. Nejčastěji se nouzová svítidla využívají v místnostech, kde se shromažďuje více lidí a bude tak usnadněna orientace.

CLARA 138 M nouzové svítidlo 1x2D/38W/230V                                 ELLEN 108 nouzové svítidlo 1xT5/8W/230V

K technickému osvětlení nabízíme i různé příslušenství jako jsou elektronické transformátory, předřadníky a startery.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.