Vybíráme světla do koupelny | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Vybíráme světla do koupelny

Datum: 4.4.2014

V koupelně zpravidla začínáme a končíme běžný den a proto je výběr koupelnových svítidel velmi důležitý.

V koupelně zpravidla začínáme a končíme běžný den. Jelikož přirozené světlo zde není ve většině případů nijak intenzivní, protože okna zde míváme malá, je výběr koupelnových svítidel velmi důležitý.

Chceme totiž v této místnosti na sebe dobře vidět. Svítidla u zrcadla by měla zajišťovat dobrý obraz obličeje a jednotlivých partií tváře bez stínů.

Velkou roli má centrální koupelnové svítidlo, které by mělo zabezpečit dostatečně intenzivní osvětlení. Nezapomínáme ani osvětlení zrcadla, umývadla vany či sprchového koutu. Při výběru správného koupelnového svítidla vzhledem ke zvýšené vlhkosti vzduchu je třeba dbát na bezpečností zóny, důležitou vlastností je také IP krytí koupelnového svítidla, přičemž stupeň ochrany proti vniknutí vody udává druhá číslice.
 
Je třeba myslet i na světelné zdroje do koupelnových svítidel. Centrální koupelnová svítidla bývají vybavena nejčastěji halogenovou či LED žárovkou nebo úspornou zářivkou, u nástěnných svítidel se používají lineární zářivkové trubice. Některá koupelnová svítidla mohou mít i kombinovaný zdroj s LED diodami, které mohou sloužit jako orientační a pocitový zdroj světla pro navození pohodové atmosféry. V moderních koupelnových prostorách najdeme i vodě odolná osvětlení zabudovaná přímo do vany nebo zapuštěná v její těsné blízkosti. V koupelnách v podkroví se někdy používají i bodová světla zabudovaná do sešikmeného stropu.
 
V naší nabídce najdete všechny typy, tedy stropní svítidla, nástěnná svítidla i osvětlení zrcadla. Vyberte si koupelnová svítidla del vašich potřeb a přání.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.