0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Zářivkové osvětlení nejrůznějšího využití

Poradna
Odpověděl:
Michaela

Odpověď:

Sháníte svítidla spíše technického charakteru? Pak zářivkové osvětlení je tou správnou volbou.

Pokud hledáte vhodné osvětlení pro Vaši garáž, chodbu, sklep a jiné průmyslové stavby a prostory, pak zářivková svítidla jsou ta pravá. Jejich využití je možné i v různých výrobních a sportovních halách, dílnách či areálech. Své uplatnění si však najdou i jako osvětlení v nemocnicích, školách či v kancelářích.

Zářivkové osvětlení je velmi vyhledávané a to nejen pro svoje široké využití ale zejména pro nízkou spotřebu energie, dlouhou životnost a vysoký výkon. To, díky čemuž jsou zářivková svítidla tak často využívána je díky odolnosti vůči prachu, vlhkosti a nárazům. Tento typ svítidel nás dnes již provází téměř na každém kroku, jelikož i venkovní, pouliční svítidla jsou osazena zářivkovým zdrojem.

Zářivková svítidla lze vybírat z nejrůznějších druhů odstínu světla, také z mnoha tvarů a provedení svítidel. Zářivkové osvětlení je tedy možné pořídit jako přisazené svítidlo, závěsné ale i jako svítidlo do podhledů.

Dominujícími zářivkovými svítidly, v dnešní době populárním článkem osvětlovací techniky, jsou zejména tzv.podlinky, kuchyňské zářivky a zářivkové osvětlení do kanceláří. Svítidla jsou většinou osazena zářivkou T8 a nyní novějším a úspornějším řešením jsou zářivky T5.

Seznamte se osobně i Vy s technickými, kuchyňskými ale i kancelářskými zářivkovými svítidly.

                 

       
    Zářivkové svítidlo CLAUDIA 218         Zářivkové svítidlo MARTA 110

Autor článku:

Michaela
Michaela Vedoucí zákaznického oddělení

Michaela je vedoucí zákaznického oddělení a našla si zálibu v inteligentním osvětlení a světelných zdrojích. Sdílí s vámi své nadšení prostřednictvím článků zaměřujících se například na výhody a fungování inteligentního osvětlení. Ale také radí, jak vybrat správný světelný zdroj a proč je výhodné myslet na LED technologii.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr