0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Formulář pro reklamaci zboží

O nákupu

Monika

Pokud Vám zboží již přišlo nefunkční, nebo přestalo fungovat až v průběhu používání, určitě nám dejte vědět pomocí reklamačního formuláře

Reklamační formulář můžete využít, pokud vám zboží již přišlo nefunkční, nebo pokud přestalo fungovat během běžného používání.
U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu, má zákazník (spotřebitel) do 2 let od doručení zboží, nárok na jeho reklamaci. U některých produktů může být tato lhůta v rozmezí od 3 do 5 let. Tato skutečnost je uvedena vždy u každého produktu jednotlivě nebo je stanovena v obchodních podmínkách. Na jaké vady se reklamace vztahuje si můžete přečíst v reklamačním řádu.
 
Jak postupovat, v případě, že chcete reklamovat zboží:
  • Stáhněte si ZDE reklamační formulář. Formulář vytiskněte a vyplňte. (Popřípadě jej nejdříve vyplňte a až pak vytiskněte).
  • Vyplněný a vytištěný formulář vložte do balíčku, ve kterém nám vracíte zboží. 
  • Balíček nám zašlete na adresu sídla firmy (Donoci s.r.o., Pražská 2532/4, Blansko 678 01). Nezasílejte jej prosím na dobírku!
 
Pokud máte k reklamaci jakékoli dotazy, využijte prosím náš kontaktní formulář. Po zaslání dotazu Vám na e-mail přijde kopie s vaším dotazem. V e-mailu bude také uvedeno přidělené číslo vašeho dotazu (na obrázku níže, je číslo červeně označeno). Pro urychlení vyřízení reklamace prosím připište toto číslo kamkoli do reklamačního formuláře.
 
 
Cislo ticketu 
 

Autor článku:

Monika
Monika E-commerce specialista

Monika má na starost e-commerce oddělení a je fanynkou venkovního osvětlení. Díky ní zjistíte, jaké zrovna frčí trendy ve světě venkovních svítidel. A třeba i to, jak na efektivní osvětlení zahrady a okolí domu.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr