0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Vrácení zboží ve 14 denní lhůtě

Aktuality a oznámení

Michaela

Uvědomujeme si, že nákupy přes e-shopy mohou někdy provázet určité strasti v případě vrácení, výměny nebo reklamace zboží. Snažíme se vám proto tyto záležitosti maximálně ulehčit.

Vrácení zboží ve lhůtě 14 dnů od jeho převzetí

Jelikož si zboží vybírané přes e-shop nemáte možnost řádně prohlédnout a vyzkoušet, může se stát, že po jeho zakoupení a následném převzetí zjistíte, že je nevhodné, nevyhovující či vadné. 
V případě, že takové okolnosti nastanou, rádi bychom vás upozornili na možnost vrácení zboží (odstoupení od smlouvy) ve lhůtě 14 dnů od jeho převzetí, a to bez udání důvodu.

Jak postupovat

Návod a podrobnější informace k vrácení zboží (odstoupení od smlouvy) naleznete zde.
 
U vadného zboží vám, v případě vašeho zájmu, nabízíme možnost okamžité výměny! Více informací zde.
 
Pro vyřízení reklamace platí stejný formulář jako pro vrácení zboží. Pro úplnost nezapomeňte na pročtení reklamačního řádu
 
Ať už nastane jakýkoli problém, neváhejte nás co nejdříve od převzetí zboží kontaktovat. Rádi vám poradíme a bez zbytečných průtahů pomůžeme najít nejvhodnější řešení.

Pohodlné nakupování s veškerým servisem

Nakupování obecně občas přináší nějaká ta úskalí, my jsme však v těchto případech připraveni vyjít vám maximálně vstříc, aby vše probíhalo k vaší spokojenosti. Užívejte si tedy v klidu a bez starostí nákupy na našich e-shopech a tím i veškerých námi nabízených výhod. 
 
 

Autor článku:

Michaela
Michaela Vedoucí zákaznického oddělení

Michaela je vedoucí zákaznického oddělení a našla si zálibu v inteligentním osvětlení a světelných zdrojích. Sdílí s vámi své nadšení prostřednictvím článků zaměřujících se například na výhody a fungování inteligentního osvětlení. Ale také radí, jak vybrat správný světelný zdroj a proč je výhodné myslet na LED technologii.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr