Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

LED osvětlení a LED svítidla

  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější
Pro tuto kombinaci filtrování nemáme žádné produkty.
Upravte prosím filtrace nebo zkuste vyhledávání.

Popis kategorie

Moderní LED světla, LED pásky nebo lampy – velký výběr pro LED osvětlení každé místnosti


LED svítidla jsou mezi zákazníky stále více populární. Důvodů je k tomu hned několik: malá spotřeba elektrické energie, minimální velikost, možnost zvolit různé barvy LED světla, otřesu vzdornost a dlouhá životnost LED osvětlení v rozmezí deseti až stovek tisíc provozních hodin.


LED svítidlo nevyzařuju ultrafialové, infračervené ani tepelné záření, je tak vhodné k osvětlování citlivějších materiálů včetně potravin nebo jako LED osvětlení pro pěstování rostlin. V současné době je technologie malých diod zaváděna do nejrůznějších typů světel. Už nejsou jen LED stropní či nástěnná svítidla, ale na trhu jsou i LED reflektory, LED lampy, LED bodovky, různá LED světýlka či LED dekorativní obrazy a nejen to - tento typ světel se často využívá i na auta nebo motorky.


LED světlo je vhodné také do kuchyně jako osvětlení pod kuchyňskou linku, kdy se nejčastěji využívá speciální LED páska, která může být použita také jako bezdrátové světlo. Tato páska vypadá velmi efektivně a její montáž je velice jednoduchá. Dále se osvětlení LED světly často používá do pracoven jako pracovní světlo, dokoupelny, obývacího pokoje nebo můžete použít LED světla do pokoje pro děti - LED světla jsou barevná, proto dětský pokoj zaručeně doplní. Pokud ještě s tímto moderním typem osvětlení nemáte zkušenost, je nejvyšší čas to napravit a zařadit se mezi další spokojené klienty.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i