Jaké vybrat LED osvětlení do kuchyně? | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Jaké vybrat LED osvětlení do kuchyně?

Datum: 30.9.2015

Víte, že rakouská značka Globo se specializuje na LED svítidla? Proto nepřekvapí, že máte k dispozici hned několik různých možností, jak kuchyň osvětlit moderně, úsporně a bezúdržbově.

Víte, že rakouská značka Globo se specializuje na LED svítidla? Proto nepřekvapí, že máte k dispozici hned několik různých možností, jak kuchyň osvětlit moderně, úsporně a bezúdržbově.

LED stropní svítidlo Globo Robyn

Kvalitní osvětlení s nízkou spotřebou

Pro správné osvětlení kuchyně budete rozhodně potřebovat 
stropní svítidlo. To vybírejte s ohledem na výšku stropu a velikost místnosti. Pro nižší stropy doporučujeme přisazená světla, například z kolekce MILA LED (podobné jako na obrázku). Pokud s výškou stropu nemáte žádné problémy, jsou nyní velmi populární LED lustry. Dají se umístit nejen nad jídelní stůl, ale také nad sporák, pracovní linku a barový pult.

Hlavní stropní svítidlo (může jich být i několik) je dobré doplnit o další typy. Konkrétně pro osvětlení kuchyňské linky jsou ideální LED pásky. Jsou vysoce výkonné, tedy hodně svítí, ale přitom spotřebují málo elektřiny a zaberou jen málo místa.

Pro nasvětlení poliček a výklenků se zase hojně používají LED bodovky. Bývají většinou směrová, takže se dají natočit podle potřeby. 

Sladění osvětlení v kuchyni i obývacím pokoji

Protože v současné době je trend mít kuchyň propojenou s obývacím pokojem, je dobré LED svítidla pro obě místnosti (zóny) mít z jedné kolekce nebo aspoň používat podobné tvary a materiály. Můžeme vám doporučit třeba kolekci LED svítidel DEVILLE LED. Pokud si zakoupíte více LED světel současně, nezapomeňte, že při objednávce nad 3 000 Kč neplatíte za dopravu.  

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.