Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Lustry - Klausen

Vendor 8
  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Závěsný stropní lustr, který se hodí jako svítidlo do každého pokoje


Už jste byli někdy v domě či bytě, kde by nebyl alespoň jeden stropní lustr? Asi těžko. Ano, toto závěsné svítidlo je fenomén a pravděpodobně tomu nebude jinak ani v budoucích letech. Lustry, ať je již plánujete pověsit do kuchyně, obýváku nebo dětského pokoje, dodají místnosti eleganci a plní funkci kvalitního hlavního osvětlení místnosti.


Různé materiály, barvy a provedení


Protože poptávka po moderních lustrech je stále veliká a lustry a svítidla tvoří nerozlučnou dvojici, nabídka barev, tvarů a použitých materiálů se rok od roku rozšiřuje. Najdete zde textilní lustrlustr kovový, skleněný, ale i plastový nebo dřevěný. Jste milovníkem luxusu? Podívejte se na křišťálové lustry, které dají vyniknout nádherné hře světel. Jsou symbolem dobrého vkusu a bohatství, a tak nepřekvapí, že jsou jimi ozdobeny divadla, koncertní síně i honosná sídla. Pestrými barvami zase vyniká vitrážový lustr závěsný. Najdete zde zlatý, bílý, černý, fialový, růžový, červený nebo jiný barevný lustr – výběr je opravdu velký.


Lustry dostupné pro každého


Jelikož si vážíme každého zákazníka, závěsná světla v podobě lustrů máme v různých cenových hladinách. Najdete zde levné pokojové lustry prodávané v bazaru či výprodeji až po velmi luxusní a designové lustry, které vytvoří opravdu unikátní doplněk ve vašem interiéru. Pokud si stále nejste jisti, který lustr stropní vybrat do kuchyně nebo obýváku, podívejte se do naší poradny.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i