Designová svítidla z Itálie | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Designová svítidla z Itálie

Datum: 19.11.2014

V našem sortimentu nově najdete originální světla Artemide. Jde o díla od předních světových designérů.

V našem sortimentu nově najdete jedinečná světla Artemide. Jde o díla od předních světových designérů. V nabídce jsou lustry, lampy i stropní osvětlení přisazené a závěsné. 

Moderní a luxusní osvětlení Artemide

Společnost Artemide byla založena na konci 60 let 20. století v Miláně. Hned od počátku se zaměřila na výrobu moderních a designových svítidel, a tak už více než půl století uspokojuje i ty nejnáročnější zákazníky.
Svítidla Artemide navrhují přední světoví designéři a firma také spolupracuje s uměleckými školami (například Royal College of Art v Londýně) s cílem nalézt nejlepší mladé talenty.

Netradiční tvary

V naší nabídce najdete od značky Artemide stojací a stolní lampy a především přisazená a závěsná stropní svítidla. Designéři při návrhu mysleli na barevné pojetí a zvláště různé tvary. Vznikla tak například závěsná stropní svítidla z kolekce Artemide Mercury, která vypadají jako zavěšené černé oblázky. Zvláště do větších prostor (které ale mohou mít nižší strop), se zase budou skvěle hodit stropní svítidla LED NET, které připomínají sněhové vločky. 
U osvětlení Artemide si můžete být jisti, že každý kus je originál (vyrábí se v limitovaných edicích) a kromě do detailu dotaženého designu se můžete těšit na „speciální" vychytávky. Například závěsné stropní svítidlo TRIFLUO, jež vyniká svou barevností, má stmívací vypínač. Upozorňujeme, že ke kompletní nabídce světel Artemide jsou dostupné všechny náhradní díly.

Ikona současného designu 

Cílem osvětlení od této italské značky je poskytnout maximální designový dojem a přitom spotřebovat nejméně elektrické energie, často je využívána technologie LED. Na mezinárodní úrovni jsou svítidla Artemide považovány za ikony současného designu. Jsou k vidění v mnoha muzeích moderního umění, například v Metropolitan Museum of Art v New Yorku, ve Victoria and Albert Museum v Londýně, v Museo Nazionale della Scienza e della Tecnica v Miláně, v Galleria Nazionale d'Arte Moderna v Římě či Centre Georges Pompidou v Paříži.

Dopřejte si stylové a luxusní osvětlení se značkou Artemide

Související články

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.