LED pásky – multifunkční osvětlení prostoru | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

LED pásky – multifunkční osvětlení prostoru

Datum: 1.5.2016

Nudí vás fádní svítidla a chcete si pořídit něco, co dodá vašemu bytu originalitu a šmrnc? LED pásky jsou osvětlením, které můžete použít do úplně každého interiéru.

Nudí vás fádní svítidla a chcete si pořídit něco, co dodá vašemu bytu originalitu a šmrnc? LED pásky jsou osvětlením, které můžete použít do úplně každého interiéru.

Světelné LED pásky pro kouzelnou atmosféru

Pokud chcete vyzkoušet originálnější osvětlení než jsou klasická nástěnná či bodová svítidla, rozhodně budete příjemně překvapeni vlastnostmi LED pásků. Toto osvětlení je jedinečné v tom, že dokáže i z nudného pokoje vytvořit romantické místo. Váš prostor tak můžete doladit pomocí nejrůznějších délek světlených hadic, které nabízíme v několika barevných provedeních.

Výhodou LED osvětlení je jeho dlouhá životnost a nízká spotřeba elektřiny. Díky tomu je možné LED diodové pásky používat i jako celonoční osvětlení. Některé z nichmají rovněž zvýšenou odolnost proti prachu a vlhkosti, můžete je tedy bez obav použít i pro venkovní účely.
Použití LED diodových pásků v obývacím pokoji

LED pásky do kuchyně

Typické bodové světla pod linku má v kuchyni asi každý. Pokud nechcete být jako všichni ostatní, vneste do vaší kuchyně oživení v podobě LED pásků pod kuchyňskou linku. Prostor pro vaření vám efektivně osvítí a navíc vypadají velmi stylově. Světlo můžete přizpůsobit délce vaší kuchyňské linky a vybrat si z množství našich nabízených velikostí (od 6 do 18 metrů).

Osvětlení schodů i zahrady

Svítící LED pásky se díky své snadné umístitelnosti hodí téměř všude. Zajímavou variantu představuje jejich použití jako osvětlení schodiště. Umístit je lze podél stěn, nebo omotat kolem zábradlí. Je ideální tehdy, pokud hledáte energeticky nenáročnou variantu nočního osvětlení, kterou ocení především rodiče malých dětí. S těmito světelnými hadicemi vaše ratolesti při noční cestě na wc ve tmě nezakopnou. Navíc mohou sloužit jako ochrana před zloději – světlo bude skrz okno zlodějům signalizovat, že dům není opuštěný.

Na LED pásky vsaďte i při pořádání zahradní párty. Lze jich využít například jako osvětlení pergoly či altánu. Vzhledově zajímavý efekt rovněž vytvoří, když je jednoduše položíte na trávník nebo jimi omotáte váš plot. Pokud plánujete vaši zahradu osvítit ve velkém, nezapomeňte, že při objednání zboží nad 3000 Kč máte dopravu zdarma.

SOUVISEJÍCÍ produkty

Související články

Ušetřete s LED

Ušetřete s LED

LED osvětlení domácnosti se opravdu vyplatí! Přesvědčte se.

Stylové svícení s LED pásky

Stylové svícení s LED pásky

Stále více lidí používá moderní typ osvětlení – LED pásky. Jsou úsporné, nenáročné na zapojení a hlavně velmi efektní.

Osvětlení značky PHILIPS pro celou Vaši domácnost.

Osvětlení značky PHILIPS pro celou Vaši domácnost.

Osvětlení Philips má v našem sortimentu opravdu velké zastoupení. Je to především díky tomu, že se světla Philips vyznačují precizním provedením a moderním designem. Zákazníci je proto velice často vyhledávají

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.