!!!Bodová svítidla neboli „bodovky“!!! | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

!!!Bodová svítidla neboli „bodovky“!!!

Datum: 4.5.2012

Namiřte světla správným směrem. Bodová svítidla jsou nezbytnou součástí osvětlení bytu. Náš e-shop nabízí kvalitní, stylové a cenově dostupné „bodovky“.

Bodová svítidla jsou již samozřejmou součástí našich bytů. Jejich užitím lze jednoduchým rozmístěním vytvořit příjemné prostředí interiéru. Své místo a uplatnění naleznou i ve venkovních prostorách. Hodí se do všech místností, můžete je přisadit ke zdi, stropu, zapustit. Na našem e-shopu naleznete bodové osvětlení více typů – spoty, downlighty, dětské bodovky a solární osvětlení. Firem, které zde své zboží nabízejí, je také mnoho – PREZENT, LUXERA, MASSIVE, EGLO, BRIGHT LIGHT a další. Sami se přesvědčte a vyberte si ta nejlepší svítidla pro Vás. Při instalaci bodového osvětlení je třeba dbát bezpečného postupu. Bodovky by měly mít nad sebou vzduchový prostor neboli minimální zápustnou hloubku.

     Nejčastěji naše volba padá na bodová svítidla, pokud nechceme silné osvětlení v celé místnosti, ale potřebujeme nasvítit pouze určitá místa více či méně intenzivně. K tomuto účelu slouží spoty. Vyrábějí se v různém provedení, vyhovující vkusu každého zákazníka. Ať v podobě svítidel stropních či nástěnných. Spoty jsou velmi flexibilní a je s nimi snadná manipulace.
   Dětská bodová svítidla vyráběná firmami EGLO, MASSIVE a PREZENT nabízíme v krásném až pohádkovém provedení. Dětské pokojíčky, jejich království, budou ještě útulnější, pokud je vybavíte osvětlením nejrůznějších barev a tvarů. Na výběr je opravdu mnoho motivů.

     Solární bodová svítidla využijeme v exteriéru, nasvítí přesně to místo, které si přejeme, a to úsporně a šetrně. Energii si svítidlo vytváří samo zásobami ze sluneční energie, k čemuž využívá solární panel.

     Dalším typem bodových svítidel jsou downlighty. Užívají se zasazené a jako podhledová svítidla. Nelze s nimi manipulovat jako se spoty, ale jejich umístěním je můžete nasměrovat vybraným směrem. Při instalaci se musí dodržovat výše zmíněná upozornění.


Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.