Bodová svítidla - spoty, downlight a dětská bodová svítidla | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Bodová svítidla - spoty, downlight a dětská bodová svítidla

Datum: 7.8.2012

Vyberte si z naší nabídky bodových svítidel. Nabízíme Vám spoty, downlighty a dětská bodová svítidla.

Bodová světla jsou typem osvětlení, které může sloužit jako hlavní osvětlení místnosti, dekorační prvek nebo jako doplňkové svítidlo k hlavnímu osvětlení. Bodovky dokáží osvětlit každou část místnosti, kam ostatní svítidla nedosáhnou. Bodová svítidla, dokáží perfektně nasvítit určitý bod, proto jsou vhodná pro nasvětlení vašich obrazů, polic, výklenků a dalších objektů, které chcete v místnosti zvýraznit. Bodová svítidla rozlišujeme na spoty, downlighty a dětské bodovky.


   


Spoty jsou taková bodová svítidla, jejichž směr svícení je snadno nastavitelný a to podle našich potřeb a požadavků. Spoty lze využít jako nástěnná svítidla, stropní osvětlení i jako různé rampy apod. Využití si spoty najdou téměř v každém interiéru. Je jen na Vás zdali dáte přednost pořízení klasického lustru nebo bodového svítidla – rampy. Design spotů je také velmi široký. Vybírat lze z nejrůznějších barev i tvarů. Pokud však ale hledáte spíše svítidlo za dekorativním účelem, přejete si osvítit kuchyňskou linku, schodiště či různý nábytek pak je vhodné pořídit bodová svítidladownlighty.

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek