Bodová svítidla - spoty, downlight a dětská bodová svítidla | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Bodová svítidla - spoty, downlight a dětská bodová svítidla

Datum: 7.8.2012

Vyberte si z naší nabídky bodových svítidel. Nabízíme Vám spoty, downlighty a dětská bodová svítidla.

Bodová světla jsou typem osvětlení, které může sloužit jako hlavní osvětlení místnosti, dekorační prvek nebo jako doplňkové svítidlo k hlavnímu osvětlení. Bodovky dokáží osvětlit každou část místnosti, kam ostatní svítidla nedosáhnou. Bodová svítidla, dokáží perfektně nasvítit určitý bod, proto jsou vhodná pro nasvětlení vašich obrazů, polic, výklenků a dalších objektů, které chcete v místnosti zvýraznit. Bodová svítidla rozlišujeme na spoty, downlighty a dětské bodovky.


   


Spoty jsou taková bodová svítidla, jejichž směr svícení je snadno nastavitelný a to podle našich potřeb a požadavků. Spoty lze využít jako nástěnná svítidla, stropní osvětlení i jako různé rampy apod. Využití si spoty najdou téměř v každém interiéru. Je jen na Vás zdali dáte přednost pořízení klasického lustru nebo bodového svítidla – rampy. Design spotů je také velmi široký. Vybírat lze z nejrůznějších barev i tvarů. Pokud však ale hledáte spíše svítidlo za dekorativním účelem, přejete si osvítit kuchyňskou linku, schodiště či různý nábytek pak je vhodné pořídit bodová svítidladownlighty.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.