Nová rustikální svítidla!! | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Nová rustikální svítidla!!

Datum: 5.10.2010

Nově přidána rustikální svítidla značky JUPITER pro Váš domov, stylovou restauraci, hotel či chatu.

Rustikální svítidla dávají prostor klasice a starému způsobu života. Připomínají nám časy našich starších generací a prostý lidový život. Tato doba však nezaniká díky rustikálním svítidlům, které nám připomínají starobylý způsob venkovského života.

Využití naleznou na chalupách či chatách, kde takový rustikální lustr navodí správnou a velice příjemnou atmosféru při Vašem odpočinku od velkoměsta. Žádné rustikální svítidlo se jistě neztratí ani v interiéru Vašeho domu, kde bude působit jako silný dekorační doplněk. Rustikální svítidla najdou zastoupení v klasickém i moderním vybavení bytu či domu, díky svému designu a nádechu staré prosté doby.

Nově přidané série rustikálních svítidel JUPITER jsou tvořeny zvláště lustry s okrasnými skly například série DIAMENT nebo CAPRI.

Také zde naleznete stolní a stojací lampy v sériích MIRON či ALEX, které budou doplňovat Váš lustr a nástěnná svítidla a společně tak vytvoří nádherný požitek z Vašeho domova.         


Kompletní sortiment novinek »

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek