Nová rustikální svítidla!! | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Nová rustikální svítidla!!

Datum: 5.10.2010

Nově přidána rustikální svítidla značky JUPITER pro Váš domov, stylovou restauraci, hotel či chatu.

Rustikální svítidla dávají prostor klasice a starému způsobu života. Připomínají nám časy našich starších generací a prostý lidový život. Tato doba však nezaniká díky rustikálním svítidlům, které nám připomínají starobylý způsob venkovského života.

Využití naleznou na chalupách či chatách, kde takový rustikální lustr navodí správnou a velice příjemnou atmosféru při Vašem odpočinku od velkoměsta. Žádné rustikální svítidlo se jistě neztratí ani v interiéru Vašeho domu, kde bude působit jako silný dekorační doplněk. Rustikální svítidla najdou zastoupení v klasickém i moderním vybavení bytu či domu, díky svému designu a nádechu staré prosté doby.

Nově přidané série rustikálních svítidel JUPITER jsou tvořeny zvláště lustry s okrasnými skly například série DIAMENT nebo CAPRI.

Také zde naleznete stolní a stojací lampy v sériích MIRON či ALEX, které budou doplňovat Váš lustr a nástěnná svítidla a společně tak vytvoří nádherný požitek z Vašeho domova.         


Kompletní sortiment novinek »

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.