NOVINKA: Venkovní osvětlení EGLO | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

NOVINKA: Venkovní osvětlení EGLO

Datum: 12.7.2011

Nově přidána venkovní svítidla a zahradní osvětlení značky EGLO nyní v naší nabídce!!

Již právě teď můžete vybírat mezi novými svítidly v naší nabídce. Představujeme venkovní světla a osvětlení firmy EGLO. Naleznete zde všechny známé druhy osvětlení pro zahradu a jiné exteriéry jako závěsná venkovní svítidla, nástěnná venkovní svítidla, zahradní osvětlení v podobě lamp a lampiček nebo také bodová venkovní svítidla. Tato svítidla jsou vyrobena nejen pro klasické zdroje jako jsou klasické žárovky, lze také pořídit zahradní svítidla pro úsporné žárovky, halogenové žárovky i LED žárovky.

Pohled na osvětlenou zahradu zpříjemní večerní posezení a pomůže k lepší orientaci na zahradě. Oslní nejen Vás, ale také Vaše návštěvy. Pro oblast zahrady jsou vhodné zahradní lampy a venkovní lampičky. Venkovní lampy jsou navrhovány tak, aby si každý našel to, co se mu líbí. Jak moderní design, tak i klasický vzhled. Lampy jsou konstruovány z různých materiálů nejen z kovu a skla, ale také z plastu či látky.

Venkovní svítidla domu jako je nástěnné osvětlení může pomoci osvítit vchod do domu, vjezd do garáže, fasádu domu, terasu, plot a další. Firma EGLO také nabízí nástěnná svítidla se senzorem, které Vám zajistí úsporu peněz a chytré využívání světla.

Potřebujete-li namířit světlo na určité věci jako socha, cedule, jezírko apod. k tomuto Vám poslouží bodová venkovní svítidla. Bodové osvětlení zde najdete také ve formě downlightů pro zabudování do země, chodníku a jiných míst.

Využijte možnost vlastnit venkovní LED svítidla obsahující LED diody, které jsou světelným zdrojem budoucnosti. Technologie LED Vám nabídne, úsporné svícení, dlouhodobou životnost a odolnost. Vybírejte venkovní LED lampy, nástěnná LED svítidla nebo zapuštěná bodová LED svítidla

Jedinečnou příležitostí pro Vaši fantazii jsou univerzální lampové nohy a univerzální nástěnné nohy, ke kterým si lze vybrat stínítko podle Vaší chuti a vytvořit si tak vlastní design venkovního osvětlení.

Venkovní svítidla stejně jako ta interiérová Vám nabídnou prosvítit prostředí zahrady, okolo domu, altánky, terasy, verandy, příjezdové cesty apod. Špičková a odolná zahradní svítidla zpříjemní a zkrášlí každý dům i zahradu, na kterou se budete díky venkovnímu osvětlení rádi dívat.

                   


Lampička TRONO 1xGU10/50W    Svítidlo PARK 1 3xLED/1,2W      Svítidlo SAN MARINO 1xE27/60W 

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek