Nutná pomůcka na stůl – stolní lampa | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Nutná pomůcka na stůl – stolní lampa

Datum: 18.9.2014

Nespoléhejte pouze na centrální osvětlení. Na stůl do pracovny, dětského pokoje, obývacího pokoje či na noční stolek do ložnice je potřeba stolní lampa.

Nespoléhejte pouze na centrální osvětlení v podobě lustru nebo stropního svítidla. Na stůl do pracovny, dětského pokoje, obývacího pokoje či na noční stolek do ložnice je potřeba stolní lampa.

Lehká a flexibilní

Ještě předtím, než vám představíme bohatou nabídku stolních lamp Globo, rádi bychom vám připomněli několik pravidel při nákupu tohoto typu osvětlení. Těmi nejzákladnějšími je, aby stolní lampa byla stabilní a lehká, aby se mohla jednoduše předělávat z jedné strany stolu na druhou. Pamatujte, že pravák by měl mít lampičku na levé straně, levák zase na pravé straně stolu. Aby lampa neoslňovala, svítidlo musí mít neprůsvitné stínidlo a nesmí z ní vyčnívat žárovka.
Při koupi dětské lampičky a stolní lampy do ložnice doporučujeme vybírat lampy s kloubovým ramenem. Lze tak jednoduše nastavit směr, sklon a intenzitu světla. Dítě tak může světlo upravovat podle aktuálních potřeb a činností (například při psaní, malování, ...). V ložnici díky nastavitelnému ramenu nebudete rušit svého spoluspáče. 
Protože osvětlení se neustále vyvíjí, stále oblíbenější jsou také lampy se stmívačem a dotykové stolní lampy

Různé materiály a provedení

Protože stolní lampy patří k základním typům osvětlení, je jejich výběr v současné době velmi široký. V našem e-shopu seženete lampy od rakouské společnosti Globo v různých velikostech, tvarech, barvách a materiálech. Těšit se můžete na mosaz, matný nikl, chrom, šifón, sklo i plast. 
  • Pro stolní lampy na psací stůl vám můžeme doporučit stolní lampu Future, Chocolate či futuristicky vypadající stolní lampu Brasilia. Nejlevnější variantou jsou stolní lampy s klipsem Basic
  • Jako vhodné varianty pro stolní lampy do ložnice můžeme zmínit stolní lampa Mono či Nouva. 
  • Pro obývací pokoj budou dobrou volbou lampy z kolekcí Juliana nebo Deco
  • Vhodnou dětskou stolní lampou může být například lampa Carbon či Ego
  • V našem sortimentu najdete i vysoce úsporné stolní lampy LED
  • Výhodné je, že lampy Globo jsou k dostání v řadě barevných provedeních (syn a dcera tak mohou mít stejný typ lampičky, ale odlišnou barvu). Navíc se dají výborně kombinovat s ostatními typy svítidel Globo. 

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek