Osvětlení do kuchyně | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Osvětlení do kuchyně

Datum: 19.1.2011

Chcete-li v kuchyni připravovat jídlo pohodlně a cítit se příjemně, je důležité zvolit správné kuchyňské osvětlení.

Osvětlení kuchyně je velmi důležitou součástí zařizování kuchyňských prostor. Jedno centrální svítidlo jistě na osvětlení celé kuchyně nebude stačit. Důležité je osvětlit, jak odpočinkovou zónu, tak i zónu pracovní.

Dobré osvětlení zahrnuje různé typy svítidel. Centrální kuchyňský lustr, který tlumí stíny a osvětlí např. jídelní stůl, představuje osobnost kuchyně. Kuchyňské lustry jsou v kombinaci mnoha barev a provedení, proto je možné lustr jednoduše sladit s interiérem Vaší kuchyně.

K pohodlné a bezpečné přípravě pokrmů, krájení potravin nebo čtení receptů je potřeba správně osvětlit pracovní plochu kuchyňské linky pomocí zářivkových svítidel. Ideální umístění těchto zářivkových svítidel je pod úrovní očí a současně nad pracovní plochou.

V kuchyni se setkáváme s celou rodinou a přáteli, dopřejte si tedy příjemné posezení u jídla či kávy pomocí kuchyňských svítidel. Vytvořte z Vaší kuchyně příjemné místo bez temných koutů, kde se budete cítit dobře.

                 

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.