Osvětlení pro Vás | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Osvětlení pro Vás

Datum: 6.2.2012

Jestli pak víte, jaký důležitý, funkční prvek je nepostradatelnou součástí interiérových avšak mnohdy i venkovních prostorů?

                   OSVĚTLENÍ  
 
 
Právě svítidla, ačkoli mnozí z nás je častokrát podceňují jsou nám dnem i nocí praktickým ale i estetickým pomocníkem v našich domovech, bytech, kanceláří či jiných komerčních a venkovních prostorech.

Jen se zamysleme, jak by se nám večer procházelo temnou ulicí bez venkovního osvětlení? Jak by nám bylo pracovat u stolu bez kancelářské lampy, která dostatečně osvětlí pracovní plochu? Jen bychom si kazily oči a únava a temné prostředí by nás nenechalo soustředit se na práci. Dokážete si snad představit vařit bez kuchyňského osvětlení? Na tím raději ani nepřemýšlejme. Nikdo z nás jistě nechce přijít o svůj cenný prstík. Zkrátka přiznejme si, že osvětlení je nepostradatelnou součástí všech interiérů a neměly bychom podceňovat jejich výběr. Svět-svítidel Vám proto nabízí osvětlení nejrůznějšího využití za atraktivní ceny.

Nabídka svítidel na našich stránkách www.svet-svitidel.cz je opravdu velmi rozmanitá.
Naleznete u nás kuchyňské osvětlení jimiž se rozumí kuchyňská zářivková svítidla neboli podlinky a kuchyňské lustry – nejvhodnější osvětlení nad jídelní stůl. Dále pak osvětlení do obývacích pokojů, ložnic, chodeb či kanceláří. Do takových místnosti můžeme umístit téměř jakékoliv svítidlo jen podle našeho vkusu a uvážení. Za hlavní osvětlení místnosti se většinou považují závěsné lustry a přisazené lustry. Doplňkovým osvětlením místností jsou nástěnná svítidla, stropní osvětlení nebo zkrátka jen stojací či stolní lampy, které nám mnohdy neplní jen funkční vlastnosti ale jsou považované za dekorativní prvek místnosti. Ani koupelnové místnosti nezůstávají bez svého náležitého osvětlení. Do koupelny se většinou pořizují koupelnová stropní svítidla, koupelnová nástěnná svítidla či bodové osvětlení, které však musí splňovat náležité technické a bezpečnostní vlastnosti aby mohlo být svítidlo použito do vlhkého prostředí. Všechna tato svítidla se vyrábějí v nejrůznějších barvách a provedení tak, aby se hodila právě do Vaší místnosti. Svítidla jsou dělaná jak v moderním, designovém, klasickém provedení tak i jako rustikální osvětlení či křišťálová, vitrážová a ratanová svítidla.
Myslím, že vybírat je opravdu z čeho.

Venkovní svítidla by však také neměla zůstat bez povšimnutí. V dnešní době se stále více oblíbenými venkovními svítidly stávají solární svítidla. Oblíbená jsou zřejmě proto, že jsou vyráběna v provedení žabáků, trpaslíků, motýlků apod. Jsou tak skvělým dekorativním prvkem zahrady. Do altánků a k posezení s přáteli jsou vhodné různé venkovní lampy či lustry. K příjezdovým cestám či vchodům domu jsou zase moderním trendem používat senzorová svítidla.

Však neváhejte a přesvědčte se sami.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.