Světelné zdroje čili žárovky | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Světelné zdroje čili žárovky

Datum: 4.4.2013

Světelné zdroje jsou nedílnou, nepostradatelnou a důležitou součástí svítidel.

Nás internetový obchod www.svet-svitidel.cz nabízí jak interiérová svítidla, venkovní osvětlení, tak i právě již zmiňované světelné zdroje, které  svítidla ke své funkčnosti potřebují a jsou bez vyzařovaného světla žárovek bezvýznamná.
 
Na výběr je více druhů žárovek, která mají svá specifika, díky kterým si zvolíte právě takový světelný zdroj, které svítidlo vyžaduje a pro Vás bude přijatelný a vhodný.
 
Klasické žárovky patří mezi starší typy světelných zdrojů a v současnosti jsou nahrazovýny zdroji modernějšími a výhodnějšími.
 
Úsporné žárovky patří k jedním z moderních zdrojů, které nahrazují právě již zmiňované klasické žárovky.Úsporné zdroje jsou oblíbené zejména díky dlouhé životnosti a úspoře elektrické energie.
 
Halogenové žárovky jsou na pomezí mezi úspornými a klasickými žárovkami. Vydávají jasné a silné světlo spolu s teplem, díky jemuž není vhodné halogenové žárovky umístit mezi nábytek apod.
 
LED žárovky jsou novinkou na trhu a patří mezi nejmladší typ světelných zdrojů. Jde o velmi kvalitní žárovky s dlouhou, vlastně s nejdelší životností a odolností vůči jakýmkoli nárazům a otřesům. Samozřejmě důležitou výhodou je také úspora elektrické energie.

 
  

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek