Světelné zdroje čili žárovky | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Světelné zdroje čili žárovky

Datum: 4.4.2013

Světelné zdroje jsou nedílnou, nepostradatelnou a důležitou součástí svítidel.

Nás internetový obchod www.svet-svitidel.cz nabízí jak interiérová svítidla, venkovní osvětlení, tak i právě již zmiňované světelné zdroje, které  svítidla ke své funkčnosti potřebují a jsou bez vyzařovaného světla žárovek bezvýznamná.
 
Na výběr je více druhů žárovek, která mají svá specifika, díky kterým si zvolíte právě takový světelný zdroj, které svítidlo vyžaduje a pro Vás bude přijatelný a vhodný.
 
Klasické žárovky patří mezi starší typy světelných zdrojů a v současnosti jsou nahrazovýny zdroji modernějšími a výhodnějšími.
 
Úsporné žárovky patří k jedním z moderních zdrojů, které nahrazují právě již zmiňované klasické žárovky.Úsporné zdroje jsou oblíbené zejména díky dlouhé životnosti a úspoře elektrické energie.
 
Halogenové žárovky jsou na pomezí mezi úspornými a klasickými žárovkami. Vydávají jasné a silné světlo spolu s teplem, díky jemuž není vhodné halogenové žárovky umístit mezi nábytek apod.
 
LED žárovky jsou novinkou na trhu a patří mezi nejmladší typ světelných zdrojů. Jde o velmi kvalitní žárovky s dlouhou, vlastně s nejdelší životností a odolností vůči jakýmkoli nárazům a otřesům. Samozřejmě důležitou výhodou je také úspora elektrické energie.

 
  

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.