Svítidla z kolekce NEW DESIGN | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Svítidla z kolekce NEW DESIGN

Datum: 27.11.2014

Pořiďte si moderní osvětlení s kolekcí NEW DESIGN. Za nástěnné svítidlo zaplatíte jen 260 Kč.

Pořiďte si moderní osvětlení s kolekcí NEW DESIGN. Za nástěnné svítidlo zaplatíte jen 260 Kč. 

Jemné koule

Že je těžké koupit krásné a moderní osvětlení a přitom za něj nezaplatit vysokou částku? Ano, někdy to může být pravda, ale věříme, že s novou kolekcí NEW DESIGN, se kterou přišla rakouská firma Globo, tento problém řešit nebudete. Zahrnuje totiž různé typy světel, které jsou vyrobeny z hliníku v metalizovaném provedení. Především pak zaujme, že kryty světelných zdrojů jsou opletené dráty do tvaru koulí. To svítidlům NEW DESIGN dodává jemný vzhled, který se hodí především do obývacích pokojů a ložnic. Stejně tak je můžete využít k nasvětlení kuchyňského stolu nebo prostoru nad barem. 

Slevy až 44 %

Co konkrétně v nové kolekci najdete? Především nástěnná a přisazená stropní svítidla s různým počtem koulí. Chybět samozřejmě nemohou lustry neboli závěsná stropní svítidla. Své zastoupení mají i stojací a stolní lampy. 
Nyní máme některá světla z kolekce NEW DESIGN, jež jsou v jednoduším vzhledu bez drátku, výrazně zlevněna, takže nástěnné svítidlo u nás seženete již za 260 Kč. 

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek