Nový skladový systém již úspěšně běží a my opět expedujeme rychlostí, na jakou jste u nás zvyklí. Omlouváme se za předešlé zpoždění. Více info zde.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Venkovní osvětlení s čidlem

Vendor 1
  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější
Pro tuto kombinaci filtrování nemáme žádné produkty.
Upravte prosím filtrace nebo zkuste vyhledávání.

Podkategorie: Zahradní svítidla se senzorem - vyberte podkategorii

Popis kategorie

Venkovní světla, svítidla a osvětlení s čidlem pohybu (senzorem)


Venkovní světla a svítidla se senzorem pohybu jsou praktickou a designovou záležitostí. Skvěle dotvoří atmosféru venkovního prostoru kolem domu, současně ale také velmi usnadní orientaci při pohybu na zahradě po tmě.


Bezdrátová venkovní světla s čidlem nejen na baterie


Jednou z možností pro zahradní osvětlení je použití bezdrátových venkovních světel s čidlem, nejčastěji se využívají světla venkovní s čidlem pohybu. Ta zajistí, že se vaše zahrada rozsvítí vždy v okamžiku, kdy potřebujete. Například solární nebo LED reflektor s PIR čidlem dokáže velmi dobře rozpoznat pohyb, a proto osvětlí cestu vždy ve správný moment.


Věříme, že se vám z naší nabídky venkovních světel s pohybovým čidlem podaří vybrat to nejlepší právě pro vaši zahradu. Vybírat můžete mezi venkovními nástěnnými svítidly s čidlem, zahradním solárním světlem s čidlem nebo pokud rádi ušetříte, tak je pro vás tou správnou volbou venkovní LED osvětlení domu s pohybovým čidlem (senzorem).

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i