Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Bodová světla - Zambelis

Vendor 2
  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Moderní bodový zdroj světla – bodovky neboli bodová světla


Nechcete do svého interiéru klasický lustr a stejně tak nejste nadšení ze stropního nebo nástěnného svítidla? Potřebujete osvětlení, kterým by šly nasvítit různé části místnosti? Nejlepším řešením v tomto případě bude bodové osvětlení. Bodové svítidlo se výborně hodí v případě, že máte málo místa a klasické světlo by vám zabíralo mnoho prostoru. Velkou výhodou tohoto typu osvětlení je také snadná instalace.


Jaké jsou druhy bodových světel?


Bodové světlo neboli bodovka přináší různá provedení. Oblíbená jsou podhledová svítidla, která se často nazývají jako bodovky do sádrokartonu. Toto stropní bodové osvětlení je vhodné do místností, kde máte nižší stropy. Pokud chcete nasvítit nějaké dekorace nebo sháníte vhodnou náhradu lampičky, můžeme vám doporučit bodová svítidla směrová alias spoty. Některé z nich jdou využít také jako bodová světla na strop nebo na zeď.


Variabilita bodovek


Světla bodovky najdou uplatnění v každé místnosti. Milovníky moderního vybavení zaujmou designová bodová světla hranatá, která potěší netradičním vzhledem. Bodovky se dokonce dělají v pestrých barvách, takže jsou často k vidění i v dětských pokojíčcích. Celou nabídku najdete v záložce dětská bodová svítidla. Vybírat můžete nejen elegantní černé bodovky, ale také moderní bodová světla modrá, zlatá, stříbrná, bílá nebo hnědá.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i