0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-18:00 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Historie společnosti

O firmě

Lucie

Na českém trhu s osvětlovací technikou se společnost Donoci, s.r.o., pohybuje již od roku 1991. Od té doby jsme se zařadili mezi největší on-line prodejce osvětlení v Evropě. Naším hlavním cílem však nadále zůstává spokojenost Vás, našich zákazníků.

Historii současné společnosti Donoci, s.r.o., jsme začali psát již v roce 1991, kdy vznikla prvotní myšlenka pro založení firmy zabývající se obchodem - v té době keramiky, skla a porcelánu v rámci F.O. Jiří Mánek.
 
Roku 1996 se společnost začala zabývat dovozem a prodejem svítidel.
 
Od roku 2003 se věnujeme obchodu se svítidly ve velkém – začali jsme zásobovat velké markety po České republice. 
 
Spojením zkušeností z předchozích let vznikl v roce 2009 první e-shop pro Českou republiku, kdy jsme poprvé svými službami umožnili prodej zboží až k Vám, konečným zákazníkům.
 
V roce 2017 došlo ke změně z fyzické osoby Jiří Mánek na společnost Donoci, s.r.o., a hlavní náplní společnosti se stalo provozování e-shopů.
 
V roce 2018 jsme vytvořili vlastní značku svítidel - BRILAGI. Ve stejném roce jsme se stali součástí celosvětového prodejního portálu Amazon.
 
Postupně jsme aktivity spojené s on-line obchodem rozšířili do mnoha zemí Evropy – dnes už se jedná o 16 států – konkrétně to jsou Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Německo, Rumunsko, Rakousko, Itálie, Velká Británie, Francie, Španělsko, Slovinsko, Chorvatsko, Belgie, Bulharsko a Holandsko. Společnost se řadí mezi největší prodejce on-line osvětlení v Evropě.
 

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr