Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

LED moduly - Paulmann

Vendor 6
  • Nejprodávanější
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Podkategorie: LED moduly - vyberte podkategorii

Popis kategorie

LED moduly do stropních svítidel a pro světelnou reklamu – 230 V


LED moduly jsou součástí stropních svítidel a zároveň nahrazují starší typy osvětlení zejména v reklamních cedulích, velkoplošných reklamách a světelných nápisech. Díky barevné RGB variantě LED modulů pro světlenou reklamu lze dosáhnout velmi zajímavých barevných efektů. Kvalitní LED moduly do LED svítidla a světla jsou přizpůsobeny pro nepřetržité svícení. LED modul využijete například pro modernizaci stávajícího stropního led osvětlení.


LED moduly pro reklamní plochy


LED moduly pro reklamní plochy mají skvělý poměr cena/kvalita‎. Jejich výhodou je vysoká úspornost díky LED technologii, a také rychlá montáž. LED modul je totiž magnetický a jednotlivá části se přichytávají pomocí magnetů. K dispozici je LED modul kruhový (kulatý) nebo hranatý.


RGB LED modul


Kromě jednobarevných variant LED modulů máme v sortimentu také variantu s RGB LED čipy. Ty mají široké vyzařovací úhly, aby bylo světlo co nejlépe rozprostřeno po co největší ploše. Díky tomuto způsobu vyzařování nemusí být LED moduly instalovány těsně u sebe. Světla s LED moduly jsou výkonným a levným pomocníkem při osvětlení interiéru a při dostatečném zabezpečení proti vodě a prachu doplní venkovní svítidla.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i