Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

LED žárovky - Wofi

Kategorie LED žárovky
  • Nejprodávanější
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

LED žárovky – LED světelné zdroje budoucnosti


LED žárovka se stále více objevuje jako náhrada běžných světelných zdrojů, díky její čím dál vyšší výkonnosti a kvalitnímu osvětlení. Zdroje LED představují budoucnost světelných zdrojů jako moderní typ žárovky pro praktické použití.


Výhody LED žárovky


Nahrazení běžných zdrojů za LED žárovky vám nabídne řadu výhod. LED zdroje vytvoří 6× více světla při stejném energetickém zatížení a jejich životnost může dosáhnout až na 50 000 hodin. Různé designy žárovek, barevné verze světla (k dispozici LED žárovka studená bílá, denní bílá nebo teplá bílá) a typy patic, odolnost proti vlivům okolního prostředí, téměř žádné zahřívání při provozu, žádné ultrafialové či infračervené záření, odolnost proti nárazům. Aktuálně je k dispozici například také LED žárovka se senzorem pohybu, dálkovým ovládáním nebo stmívatelná - možností je opravdu mnoho.


Vyberte si ekonomicky nejvýhodnější kvalitní levné LED žárovky, které časem nahradí klasické žárovky i úsporné zářivky. K ceně světelných zdrojů je již připočítán recyklační poplatek.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i