Nový skladový systém již úspěšně běží a my opět expedujeme rychlostí, na jakou jste u nás zvyklí. Omlouváme se za předešlé zpoždění. Více info zde.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Lustry - Philips Eseo

  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Závěsný stropní lustr, který se hodí jako svítidlo do každého pokoje


Už jste byli někdy v domě či bytě, kde by nebyl alespoň jeden stropní lustr? Asi těžko. Ano, toto závěsné svítidlo je fenomén a pravděpodobně tomu nebude jinak ani v budoucích letech. Lustry, ať je již plánujete pověsit do kuchyně, obýváku nebo dětského pokoje, dodají místnosti eleganci a plní funkci kvalitního hlavního osvětlení místnosti.


Různé materiály, barvy a provedení


Protože poptávka po moderních lustrech je stále veliká a lustry a svítidla tvoří nerozlučnou dvojici, nabídka barev, tvarů a použitých materiálů se rok od roku rozšiřuje. Najdete zde textilní lustrlustr kovový, skleněný, ale i plastový nebo dřevěný. Jste milovníkem luxusu? Podívejte se na křišťálové lustry, které dají vyniknout nádherné hře světel. Jsou symbolem dobrého vkusu a bohatství, a tak nepřekvapí, že jsou jimi ozdobeny divadla, koncertní síně i honosná sídla. Pestrými barvami zase vyniká vitrážový lustr závěsný. Najdete zde zlatý, bílý, černý, fialový, růžový, červený nebo jiný barevný lustr – výběr je opravdu velký.


Lustry dostupné pro každého


Jelikož si vážíme každého zákazníka, závěsná světla v podobě lustrů máme v různých cenových hladinách. Najdete zde levné pokojové lustry prodávané v bazaru či výprodeji až po velmi luxusní a designové lustry, které vytvoří opravdu unikátní doplněk ve vašem interiéru. Pokud si stále nejste jisti, který lustr stropní vybrat do kuchyně nebo obýváku, podívejte se do naší poradny.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i