Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Nástěnná bodová svítidla - Ideal Lux

  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Podkategorie: Nástěnná bodová svítidla - vyberte podkategorii

Popis kategorie

Nástěnné bodovky – nástěnná bodová světla a svítidla


Bodovky v bytě se stávají stále více nedílnou součástí bytového osvětlení, především v chodbách, koupelnách i kuchyních. Relativně malá svítidla, mnohdy zapuštěná ve stropech nebo pod kuchyňskými linkami, disponují poměrně vysokým výkonem, který dokáže plnohodnotně osvětlit kuchyňskou pracovní desku pro vaší práci, stejně jako učinit příjemnou atmosféru při odpočinku v křesle v obýváku.


Ideální osvětlení do kuchyně jsou LED bodová světla na stěnu. S malým příkonem a bezpečným LED světlem kvalitně osvětlí pracovní desku kuchyňské linky, na které můžete pracovat potřebný čas, aniž byste odčerpali příliš energie. LED nástěnné bodové osvětlení se stmíváním naopak poskytne vhodné osvětlení do odpočinkových zón, kam si lze nasměrovat a přitlumit nebo rozzářit tolik světla, kolik zrovna potřebujete.


Variabilita nástěnných bodovek


Nástěnná bodová světla se prodávají samostatně či v sadách po více kusech v neutrální bílé, chromu i barevném provedení. Stejně tak bodovky mohou být miniaturním svítícím bodem nebo větším centrálním osvětlením místnosti. Díky této variabilitě je možné bodová světla na stěnu využívat opravdu v každé místnosti bytu.


Nástěnná bodová svítidla do koupelny


Pozor na vlhkovzdornost u bodovek pro koupelnové využití, kde by hodnota IP měla být 44 a výše. U bodového osvětlení s nižšími hodnotami IP proto volte raději umístění bez velké vzdušné vlhkosti.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i