Originální osvětlení se stínidly na lustry | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Originální osvětlení se stínidly na lustry

Datum: 25.7.2015

Naši zákazníci poptávají nejen stínítka na stojací lampy, ale také stínidla k lustrům. Podívejte se, co v našem sortimentu nabízíme.

Naši zákazníci poptávají nejen stínítka na stojací lampy, ale také stínidla k lustrům. Podívejte se, co v našem sortimentu nabízíme a vytvořte si originální stropní svítidlo. 

Stínidla ze skla i papíru

Při zařizování interiéru se fantazii meze nekladou a samozřejmě to platí i při výběru osvětlení. Takže jestli patříte k příznivcům originality a osobitého stylu, jsou vám u nás k dispozici stínidla na lustry. Ty se budou hodit i v případě, že jste svůj dosavadní lustr poškodili, ale základní světelné zařízení je v pořádku. Jako náhradní stínidla můžeme doporučit především typy od značky Eglo s čísly 93605 a 93606. 
Stínítka můžete vybírat z různých materiálů, například sklo či papír, a samozřejmě tvarů a barev. A aby sestavení ideálního závěsného svítidla bylo pro vás co nejsnazší, vybrali jsme pro vás i napájecí kabely, tedy lanka k lustru. 
 
Celou nabídku stínítek najdete v kategorii lampové nohy a stínidla. Protože velká část je ale určena k vytvoření stolních a stojacích lamp, najdete pod tímto textem výběr vhodných stínidel na lustry včetně náhradních. 

Stínidlo na lustr

Související články

Bohatý sortiment lustrů

Bohatý sortiment lustrů

K dispozici máme pro naše zákazníky momentálně výběr z 2743 druhů lustrů v různých cenových relacích

Lustry jako dekorace interiéru

Lustry jako dekorace interiéru

Svítidla v našich bytech plní důležitou funkci – osvětlují interiéru a zajišťují tak klidné místo pro náš odpočinek i práci. Věděli jste ale, že svítidla a především lustry, mohou tvoři i úchvatný dekorační prvek?

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.