0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Bohatý sortiment lustrů

Osvětlení interiéru

Lucie

K dispozici máme pro naše zákazníky momentálně výběr z 2743 druhů lustrů v různých cenových relacích

Lustr je praktickou součástí většiny obytných místností, má ale velmi často i významnou funkci dekorační.

I když jsou dnes jednoznačně nejrozšířenější lustry na elektřinu, osvětlovací funkci měly již dávno před jejím vynalezením, kdy na nich byly svíčky. V současnosti patří k jedněm z nejsledovanějších částí interiéru. Bývají často dominantní prvkem v místnosti, kde si jich každý hned všimne. Na rozdíl od lamp a lampiček, jejichž umístění je variabilní, lustry jsou v drtivé většině případů instalovány na jedno konkrétní místo, kde zůstanou nastálo. I proto hodně podléhají módním trendům, jejich výběru při zařizování bytů či domů je věnována velká pozornost.
 
Na Světu svítidel najdete velmi bohatý sortiment lustrů, které máme přehledně vytříděné podle kategorií. Vybrat si můžete lustry klasické, moderní, křišťálové, ratanové, vitrážové, kuchyňské, venkovní či rustikální. Samozřejmostí je sekce dětských lustrů, kde je naše nabídka velmi pestrá a pro malé zákazníky a jejich rodiče určitě zajímavá.
 
K dispozici máme pro naše zákazníky momentálně výběr z  2743 druhů lustrů v cenových relacích od nejlevnějšího za 65 Kč po nejdražší v hodnotě 83 929 Kč. V případě, že potřebujete lustry do moderního interiéru nebo třeba naopak do klasického, z naší nabídky lustrů si zcela jistě vyberete! Lustry také můžete doplnit hodícími se nástěnnými nebo bodovými svítidly, která rovněž na tomto e-shopu naleznete.


 

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.