Bohatý sortiment lustrů | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Bohatý sortiment lustrů

Datum: 13.3.2014

K dispozici máme pro naše zákazníky momentálně výběr z 2743 druhů lustrů v různých cenových relacích

Lustr je praktickou součástí většiny obytných místností, má ale velmi často i významnou funkci dekorační.

I když jsou dnes jednoznačně nejrozšířenější lustry na elektřinu, osvětlovací funkci měly již dávno před jejím vynalezením, kdy na nich byly svíčky. V současnosti patří k jedněm z nejsledovanějších částí interiéru. Bývají často dominantní prvkem v místnosti, kde si jich každý hned všimne. Na rozdíl od lamp a lampiček, jejichž umístění je variabilní, lustry jsou v drtivé většině případů instalovány na jedno konkrétní místo, kde zůstanou nastálo. I proto hodně podléhají módním trendům, jejich výběru při zařizování bytů či domů je věnována velká pozornost.
 
Na Světu svítidel najdete velmi bohatý sortiment lustrů, které máme přehledně vytříděné podle kategorií. Vybrat si můžete lustry klasické, moderní, křišťálové, ratanové, vitrážové, kuchyňské, venkovní či rustikální. Samozřejmostí je sekce dětských lustrů, kde je naše nabídka velmi pestrá a pro malé zákazníky a jejich rodiče určitě zajímavá.
 
K dispozici máme pro naše zákazníky momentálně výběr z  2743 druhů lustrů v cenových relacích od nejlevnějšího za 65 Kč po nejdražší v hodnotě 83 929 Kč. V případě, že potřebujete lustry do moderního interiéru nebo třeba naopak do klasického, z naší nabídky lustrů si zcela jistě vyberete! Lustry také můžete doplnit hodícími se nástěnnými nebo bodovými svítidly, která rovněž na tomto e-shopu naleznete.


 

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.